2733
2739
عنوان

کسی اینجا وسواس داشته و خوب بشه؟

65 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها 

کسی اینجا وسواس داشته که خوب شده باشه؟

لطفا از راهکارها،تجربیات و حتی دلداریا و فکرایی که واسه خوب شدنتون کردین بگین؟

خیلی دلم میخواد خوب بشم چون میخوام بچه دار بشم. دکتر بهم دارو داده ولی گفته روانشناس هم باید درکنارش برم. اما دلم میخواد خودمم کمک کنم به خودم. وسواس من بشکل ترس ازبیماریها بود که پیشرفت کرده و به وسواس شستشو رسیده. 

❌🚫بچه ها با عرض معذرت تو این تاپیک اگه هنوز خوب نشدین از کارهای وسواسیتون نگین چون انگار مسریه و اونم به وسواسای بقیه اضافه میشه.❌🚫

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،

من خیلی بهتر شدم وسواس از ترس بیماری پوستی داشتپ بعد نجس شدن . با دنیا اومدن بچه و مشغله های زیادش و مواجهه با شرایط نجس شدن به کرات  طوری که امکان شست و شو نبود خوب شدم . مادرم به شوخی میگفت هرکی بچه دار میشه باید یه لیوان از جیش بچه اش رو بخوره و بعد اون همه چی پاکه. وسواس کنترل داشتم به خاطر کارم که دقت زیاد رو میطلبید ولی به کمک شوهرم خوب شدم میگه چک لیست خروج درست کن ایتطورز چیزی رو دو بار چک نمیکنی البته چک لیستم حالت ذهنی داره تو میتونی مکتوبش کنی تا زودتر حوب بشی.کلا مواجهه با مشکل خیلی کمک کننده است و همینطور اینکه سرت گرم باشه تا وقت فکر الکی نداشته باشی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
من خیلی بهتر شدم وسواس از ترس بیماری پوستی داشتپ بعد نجس شدن . با دنیا اومدن بچه و مشغله های زیادش و ...

ببخشید میشه باهاتون صحبت کنم چون مشکل شمارو دارم

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتم سرکار بهتر شدم چون انقد خسته میشم حوصله و وقتشو ندارم ک گیر بدم ب همه چی ولی تو خونه بودم کل وقتم میرفت پای کارای وسواسی حتی تفریحم نمیکردم اللن وقتایی ک عصبی میشمم وسواس میاد سراغم دست خودممم نییست سعی میکنم ارامشم حفظ کنم

2731
ببخشید میشه باهاتون صحبت کنم چون مشکل شمارو دارم

همین کارها رو که گفتم انجام دادم خیلی تخصصی نیست. شاید پستهای همین تاپیک کمکتون کنه. همینجا یا داخل تاپیکها در خدمتم. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
رفتم سرکار بهتر شدم چون انقد خسته میشم حوصله و وقتشو ندارم ک گیر بدم ب همه چی ولی تو خونه بودم کل وق ...

دقیقا من وقتم خیلی ازاده 

ولی سرکار هم رفتم حل نشد مشکلات دیگه هم اضافه شد بهم.

وقتایی که مضطرب میشم یا کم خواب میشم عود میکنه

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،