2737
2734
عنوان

کیا مثل من منتظر نی نی هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5846 بازدید | 60 پست
سلام شیدا جان و بقیه دوستان ایشالا به زودیه زود مامان شی منم دلم خیلی گرفته...بااینکه سرم شلوغه و سعی میکنم به این موضوع فکرکنم و همه چی رو به خدا سپردم ولی همش میگممممممم خداجون چرا....دقیقا از دی ماه 92 تو اقدامیم و فروردین پارسال فهمیدیم همسرم کم تحرکی اسپرم داره...بهمن عمل کرد..با همه مصیبتهای قبل و بعد عمل بازم میگم خدددددددددایا شکرت که هوای مارو داری...لطفتو شامل حال ما و همه منتظرا بفرما
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
دکتر برآورد کرده که تا شش ماه باید صبر کرد که اسپرمهای جدید تولید بشه...اصلا نمیخوام و توانشو ندارم که به قضیه بعد اون شش ماه فکرکنم...باورم نمیشه ماهم جزو دسته منتظرا قرار گرفتیم... اطرافیان هم که با حرفاشون غصه ما رو چندین برابر میکنند..
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا هر کی هر ارزویی داره برآورده کن یکی دعا میکنه بی بی چکش مثبت بشه من دعا میکنم منفی بشه خدا خودت به هممون کمک کن
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ... ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست ... همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست ...
2742
سلامممممممممممم کسی هست
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم
2738
خانم ها لاغر شدن خیلی تاثیر داره دوست من دوازده کیلو اضافه وزن داشت و باردار نمیشد دکتر گفته بود باید لاغر بشی تا بارداری اتفاق بیافته الانم یه نینی خوشگل داره
من باتو فهمیدم خدا چه مهربون و ساده بود   که رنگ و بوی گندم و به چهره ی تو داده بود
داروی گرم : رفع مشکلات تخمدان ، رفع سردی مزاج ، کمک به پسرزایی بالا بردن میل جنسی تقویت کننده اسپرم : واقعا روی کیفیت و کمیت اسپرم تاثیر می زاره مخصوص کسانی که شوهرشون واریکوسل داشته عمل کرده و یا تعداد اسپرم هاشون کمه یا تحرکش کمه همچنین برای خانم ها رفع مشکل تخمک گذاری داره (همون گرده نخل نر هست دیگه ) پاکسازی رحم : کمک به پسرزایی می کنه ... رحم رو به کل شستشو می ده ... طبع بدن رو از گرم به سرد تغییر می ده ... کمک به بارداری م یکنه اگه دوست داشتین برام پیام بزارین و سفارش بدین تا براتون ارسال کنم ادرس سایتم هم توی امضام هست
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
سلام ترنیم جان چرا سقط شد نی نیت؟ منم تازگی اولین بارداریم ازدستش دادم :(((
عاشق این جمله ام ♡تجربه را تجربه کردن خطاست!! ♡♡ دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند، زیر پایت بچین که پله شوند. هیچ وقت نگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت، فردا هم هست… فرداهایتان قشنگ باد. ♡♡الهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم ♡
2706