2737
2734
عنوان

بینیمو عمل کردم درد دارم

202 بازدید | 17 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر ، اینجا کسی بوده بینیش رو عمل کرده و درد داشته باشه؟! اکثرا میگفتن درد ندارن اما من با وجود خوردن سه تا مسکن دارم از درد سرویس میشم، درد بخاطر جراحی ندارم بخاطر فشاری هست که تامپون وارد میکنه....با اینکه بعد از جراحی حالم اینقد خوب بود که یک ساعت بعدش مرخص شدم و نه درد نه خونریزی نه حالت تهوع داشتم اما الان خیلی درد دارم! شما ها موقع درد چی مصرف میکردین؟ ممنون 

کاربری متعلق به دو نفر می باشید ، از تناقض موضوعات متعجب نشوید♡

دروغ میگن همه درد دارن 

مبارکه

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

من فقط روز دوم یکم استخوان بینیم درد داشت ک ی استامینوفن کدئین خوردم رفع شد 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغ میگن همه درد دارن  مبارکه

قربونت برم ممنون

نه من چون بینیم استخونی بود و دکتر تراشید اینجوری شدم

جالبه بعد از عمل اینقد حالم اوکی بود و هوشیار بودم پرستارا میگفتن واقعا عمل کردی؟

2731

بدن با بدن فرق داره

من درد نداشتم واقعا

اذیت و‌کلافگی داشتم ولی درد نه 

چرا باید دروغ بگیم واقعا!؟

از اونایی که تاپیک میزنن و نظر مخالف خودشونو قبول ندارن انقدر بدم میاد😒یا اونا که نظر مخالفتو بشنون جنگ راه میندازن تو کامنتا
قربونت برم ممنون نه من چون بینیم استخونی بود و دکتر تراشید اینجوری شدم جالبه بعد از عمل اینقد حالم ...

عزیزمم

چشت زدن 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
من فقط روز دوم یکم استخوان بینیم درد داشت ک ی استامینوفن کدئین خوردم رفع شد 

من بیشتر تامپون بهم فشار میاده اذیتم میکنه

شما تا چند مدت بعد از عمل سرپا شدین؟

2740
عزیزمی شما هم جراحی داشتی؟

خیر قربونت

من بیشتر تامپون بهم فشار میاده اذیتم میکنه شما تا چند مدت بعد از عمل سرپا شدین؟

تامپون من از روز پنج اینا اذیتم میکرد چون خشک شده بود جابه جا میشد انگار .  من از روز دوم بلند شدم  راه رفتم  درس خوندم   دکترمم گفته بود از فرداش به زندگی عادیت برگرد تا زودتر ورمت بره

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
تامپون من از روز پنج اینا اذیتم میکرد چون خشک شده بود جابه جا میشد انگار .  من از روز دوم بلند ...

عه چقد دیر تامپونو برداشتن

من دیروز عمل کردم فردا گفت بیا تامپونتو بردارم

عه چقد دیر تامپونو برداشتن من دیروز عمل کردم فردا گفت بیا تامپونتو بردارم

اره مال من ی هفته موند☹️☹️پس دیگ فردا راحت میشی امروزو تحمل کنی تمومه

2706