2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانوما آزمایشای قبل از بارداری ضروریه!؟ 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
آره اگه قبلش نری بعد از اینکه جواب آزمایش بارداری ات مثبت بشه دکتر حتما میفرسته

ممنوم گلم😘

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
2740
ولی من فقط ی سونو رفتم و دکتر گف برو اقدام و قبل 6 ماه اقدام پیشم نیا

آره بعضی دکتر ها بع  از بارداری میفرستن چون ممکنه پروسه اقدام طولانی بشه و دیگه اون آزمایش فاقد اعتبار بشه واینکه هزینه ی این آزمایش بالاست و حدود ۸۰۰ شد واسه من 

برای همین نمی خواهند هی مجبور بشی تکرارش کنی

من قبل بارداری رفتم برای آزمایش و سونو و الحمدالله ماه دوم اقدام هم باردار شدم

چجوری استرس تو کنترل کردی 

من ماه اول اقدامم پریودم دوروز افتاد جلو 

و ماه دوم دو روز افتاد عقب با خونریزی کم 

ماه دوم فکر. کردم حاملم ولی تست بی بی چک منفی شد میخاستم برم آزمایش بدم ک دیگ پریود شدم 

این ماه سوممه 

چجوری بیخیال باشم استرسم کنترل کنم و بهش فکر نکنم 

چیکار کنم بگیره؟