2401
2400

اصلا پشت گوش ننداز عزیزم و فقط به کامنتها استناد نکن حتما با دکتر مشورت کن از این لینک میتونی سریع مشاوره بگیری

2413

چیشده بگو

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭

چیشده عزیزم

شروع رژیم۱-۴-۱۴۰۱ با وزن ۸۹.۹۰۰هدف اول۷۵🔓هدف دوم۷۰🔓وزن فعلی ۶۷🌸هدف سوم۶۵🔒هدف نهایی ۶۰🔒    ❤️هرماه وزن جدید رو اعلام میکنم😀منمیتونم یهمامان خوش اندام بشم🤗💪🏻
امشب با مامانم اینا خیلی بدجور دعوا داشتیم

خوووب

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭
2381
امشب با مامانم اینا خیلی بدجور دعوا داشتیم

چرا اخه

شروع رژیم۱-۴-۱۴۰۱ با وزن ۸۹.۹۰۰هدف اول۷۵🔓هدف دوم۷۰🔓وزن فعلی ۶۷🌸هدف سوم۶۵🔒هدف نهایی ۶۰🔒    ❤️هرماه وزن جدید رو اعلام میکنم😀منمیتونم یهمامان خوش اندام بشم🤗💪🏻

بهش گفتم من اخلاقت رو میشناسم تو اینا رو گذاشتی چون میدونستی من برمی‌گردم دلتنگ میشم غرورم رو میشکنم بهم گفت سخت در اشتباهی کسی که رفته راه برگشت نداره وای بچه ها می‌دونم اشتباه کردم غلط کردم فقط تو رو خدا یکم آرومم کنید انقدر گریه کردم دارم میلرزم 

❄ Only G♥D ❄
2392