2737
2739
عنوان

واقعا بچه مایه دردسره ....

290 بازدید | 12 پست

الان چند وقته هی فکرم درگیر دخترمه 

سه سالشه ولی حرف نمیزنه جمله نمیگه فقط در حد کلمه میگه بهشم میگم یه کلمه تکرار کنه نمیگه 

میخوام ببرم دکتر چه دکتری ببرم برای گفتار و بیش فعالی و تمرکز حواس که ببینه مشکل داره یا نه 

لطفا هرکی اطلاعاتی در این زمبنه داره کمک کنه یا بگید بچه های شما چطورن حرف میزنند؟

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر منم همینجوری کم حرف میزد ولی یه دفعه به حرف افتاد الان دیگه ساکت نمیشه که 

به حکمتش دل بسپار .💜                                          کاربری ۵ سالمو از دست دادم نمیدونم چرا تعلیق شدم . 😐     بعد از یه مدت که خواننده خاموش بودم بازم عضو شدم 

طبیعیه بابا پسر منم سه سالشه حرف نمیزنه بچهای خار شوهرامم حرف نمیزنه الان سالمن مدرسه میرن 

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

یعنی ۳ سالش تموم شده؟

اگه کلمه میگه نگرانی نداره

ببر گفتار درمانی

پسر بزرگم دوسال و دو ماه شروع کرد به کلمه گفتن در عرض دو سه ماه به جمله رسید

پسر دومم،حدود دوسال و ۸ ماه شروع کرد،البته قبلش چند کلمه میگفت،ولی بعد از اون باور کن به یکماه نکشید که جمله گفت 

دکترم نبردمشون

الان کوچیکه چند روز دیگه ۳ سالش تموم میشه،کامل و واضح صحبت می‌کنه

شماهم نگران به وقتش صحبت میکنه

2738
چیا  میگه؟؟؟

کلمه خیلی میگه اول فکر میکردم کم میگه ولی دو سه روزه روش قفلی زدم میبینم زیاد بلدهولی حرف نمیزنه 

چند مدل میوه بلده . غذا و گوشت بلده 

چندتا از حیوات 

پاشو بریم بیا بپر و بریز بخور زمین و آسمون خیلی چیزا بلده 

یا اشخاص عمه و ماماجون و بابا بلده 

یعنی ۳ سالش تموم شده؟ اگه کلمه میگه نگرانی نداره ببر گفتار درمانی پسر بزرگم دوسال و دو ماه شروع ک ...

الان سه سال و دو سه روزشه 

کلمه خیلی میگه اول فکر میکردم کم میگه ولی دو سه روزه روش قفلی زدم میبینم زیاد بلدهولی حرف نمیزنه&nbs ...

وااا پس  مشکلت  چیه عزیزم   رو بچه عیب  میزاری 

خیلی  از  بچه  ها  دیر  زبون  باز  میکنن  لابد  همبازی  نداره  دور  و برش  شلوغ  نیس  که  هر  ادم  یه  کلمه  یاد  بگیره

برادر  زاده  من یازده  ماهگیش  قشنگ چنتا  جمله  میگفت  بیا  بشین 

اب  بده 

بریم  بازی

بابام  کو

خیلی جملات  دیگه

خواهرش دو  سالگیش  فقط  میتونست  بگه  عا 

الان  خونه  رو  گذاشتن  رو سرشون  از  بس  حرف  میزنن

برای اینکه نگرانیت کمتر بشه ببر گفتار درمانی،ولی اینطور که میگی دخترت کلمه زیاد میگه، نگرانی نداره ا ...

این چند روزه باهاش خیلی صحبت کردم انگاری باید زیاد باهاش کار کنم ولی خوب زیاد توجه نداره میخوام ببرم دکتر واسه حواسش ببینم چطوره چه دکتری ببرم؟