2737
2734
عنوان

بلاگرایرانی رفتن ترکیه!!!!!

253 بازدید | 18 پست

بچه این ملیس ومجتبی هستش کی ازایران رفتن؟من یه ساله اینستاموپاک کرده بودم دوباره دیروزنصبش کردم دیدم ازایران رفتن.ایران بودن یه زندگی عادی داشتن

من میرم ولی بازتوبدون همیشه...یادتوازخاطرمن فراموش نمیشه

الان همه میرن ترکیه یکم صب کن خز میشه😂

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بلاگرا با دلقکا یکین ، با همین دلقک بازیهای بی محتوا یه چیزی ب جیب میزنن 

حالا توهین ب اونهایی که واقعا استعداد دارن و کمدین و کلیپهاشون محتوا داره. نباشه 

اینایی که گفتید نمی‌شناسم کلی گفتم 

غرق در عمیق ترین عمق هیچی 🖤         زندگی ب من آموخت نیازی ب کسی نیست چون در دردناکترین لحظات فقط خودتی مبادا ب کسی غیر خودت تکیه کنی 🍂🫂  
2738
الان همه میرن ترکیه یکم صب کن خز میشه😂

خز شده 😂

غرق در عمیق ترین عمق هیچی 🖤         زندگی ب من آموخت نیازی ب کسی نیست چون در دردناکترین لحظات فقط خودتی مبادا ب کسی غیر خودت تکیه کنی 🍂🫂  
خز شده 😂

😂👌

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
ایران بودن یه خونه عادی وماشین پرایدبود. خونه زندگی درست کرده براخودشون اونجا😳

همشون همینن از فرش ب عرش میرسن با این بلاگری😂

اعتقاداتت رو برای خودت نگه دار و انسانیتت رو به تمام دنیا نشون بده 🩷🌙
مثل افغان ها که دارن میان ایران همینجوری ...ماهم باید ول میکنیم بریم جای دیگه :/

خدایی افغان ها از این جماعت خز بهترن

اونا فقط بدبخت بیچارن

ولی این جمااعت همه درپیت و بی مغزن

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی ◉⁠‿⁠◉⁩
2706