2737
2734
عنوان

درامد زایی زنان خانه دار

258 بازدید | 8 پست

سلام دوستان با یه پیج و کانال آشنا شدم که اگه برای دوره شون مشتری پیدا کنی پورسانتی بهت پول واریز میشه، کانال و پیجشون خیلی معروفه و یه پکیج کامله برای زندگی و موفقیت

این تلگرامشونه @ZEEENDEGY

این اینستاشون @mindandlove1

تو گوگل پلی هم بزنید پیوند عقل و عشق اپلیکیشنشون رو میاره براتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
یه هنر یاد بگیر عزیزم...اینا اکثرا کلاهبرداریه

نه کسی که اپلیکیشنش تو گوگل پلی هست و چند ساله پیج و کانال معتبر داره زیر نظر روانشناسای مطرح کلاهبرداری نیست، میخان هم خودشون درامد داشته باشن هم بقیه و اینکه به همه معرفی بشه دورها شون 

نه کسی که اپلیکیشنش تو گوگل پلی هست و چند ساله پیج و کانال معتبر داره زیر نظر روانشناسای مطرح کلاهبر ...

از هیچی مطمئن نباش عزیزم. همین هفته ی پیش پلیس فتا چند تا آپ تو گوگل پلی رو بست بخاطر هک حساب و اطلاعات... اپ که زیر نظر بازار دانلود بشه حالا مطمئن تره ولی خوب هر چی خودت صلاح می دونی. شایدم مطمئن باشه این چیزی که میگی اما به نظر من داشتن هنر و پشتکار.میشه یه پشتوانه واست

2740
از هیچی مطمئن نباش عزیزم. همین هفته ی پیش پلیس فتا چند تا آپ تو گوگل پلی رو بست بخاطر هک حساب و اطلا ...

درسته من درموردش کلی تحقیق کردم، خودمم خیلی سخت گیرم، ولی فقط وارد نیستم تو فروش