2733
2739
عنوان

پزشکی خوندن همراه یه بچه

582 بازدید | 17 پست

من دانشجو دارو ام قصد اقدام بارداری دارم 

تصمیم دارم از دارو انصراف بدم کنکور بدم برم پزشکی 

بنظرتون سخت میشه با بچه پزشکی خوند همراه با شیفت های بیمارستان 

البته هم مادرم هست هم پرستار میگیرم 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دیگه کمکی داری

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

من از اون آدما ام که افسردگی میگیرم درس نخونم کار نکنم 

موقع امتحانا به خودم فحش میدم ولی کافیه یکی بگه نخون دیوانه میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دندون بخون

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
2731

مگه فرق دارو و پزشکی زیاده؟؟؟؟

من ناسیونالیست هستم، و ناسیونالیسم با ریسیسم (نژادپرستی) متفاوته! جهان من در وهله اول ایرانه. من مخالف سرسخت جهان‌وطنی هستم. تا روزی که حتی یک گرسنه در ایران باشه تمام جهان اولویتش رو برای من از دست میده!  

بااین شرایط ، نه سخت نیست

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
اره درساشون متفاوته  دارو اصلا محیط کارت تا نخوای بیمارستان نیست

اگه حسرتش میمونه برو پزشکی خیلیا هستن مادرن ولی پزشکی خوندن کار نشد نداره ولی سخته دیگه

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
نیاز به کنکور مجدد نیست اگه رتبت میرسیده و علوم پایه ای میتونی تطبیق بدی و تغییر بده اما پوستت کند ...

چرا قشنگم تایمش گذشته دیر اقدام کردم 

بنظر دارو سخت تره خود بچه های پزشکی تو یه درس فارماکولوژی زجه میزنن ما کل رشتمون اونه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه حسرتش میمونه برو پزشکی خیلیا هستن مادرن ولی پزشکی خوندن کار نشد نداره ولی سخته دیگه

حسرتش میمونه دقیقا 

من دارو رو دوست ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسرتش میمونه دقیقا  من دارو رو دوست ندارم

خب پس انصراف قطعیه چرا دندون نه

2706