2737
2739
عنوان

به شوهرم گفتم مادرش اذیت کرده یه هفتش قهره

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 36 پست
اگه کسی داری که طرفداریت کنه و یه تلنگری بده که ازش کمک بخواه در غیر این صورت ارتباطتت را با پدر شوه ...

همه تلاشم همینه 

ولی شوهرم اجازه نمیده 

چند وقت پیش گوشیمو چک کرد که ببینه به مادرش چچند وقت یه بار زنگ میزنم و چقدر صحبت میکنم...منو تو فشار میذاره...

باید همش زنگ بزنم یا منو تنها میذاره خونه اونا ...

اگه شوهرم عمق حال بد مادرشو میدونست و منو اذیت نمیکرد مشکلی نداشتم

همین دیگه کلا رابطتت رو باهاشون سرد کن و آتو دستشون نده و اصلا درباره مادر پدرش پیشش حرف نزن ..

تا الان نمیگفتم 

خودم اذیت میشدم و تن و بدنم میارزید ولی همیشه شوهرم جای دیگه سرگرم بود....

منم گفتم چرا غمخوار من نباشه و بهش گقفتم از هر ده بار یه بار میگماصلا سالهای زیادی ساکت بودم 

ولی دیگه نمیکشم 

خسته امبیشتر هم از نفهمی شوهرم تا مریضی مادرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با پدر شوهرم یکسره جنگ و دعواشوهرم بعضی وقتا حرفای مادرشو باور میکنهمثلا دفعه پیش خونشون بودیم و قرا ...

خونشون هم میری از کنار شوهرت تکون نخور تا بیدارن دستشویی و آب و کارات رو بکن که نخوای نصف شب بلند شی ...کلا حساسیتت رو بالا ببر ...وقتی اوضاع بعد مدتی خوب شد و بحث ها کم شدن با مهربونی بهش بفهمون که هیچکسی جز اون رو دوست نداری و خوشحالی که پیششی...محبت به شوهرت باعث میشه زندگیتون گرمای خودش رو داشته باشه..

خونشون هم میری از کنار شوهرت تکون نخور تا بیدارن دستشویی و آب و کارات رو بکن که نخوای نصف شب بلند شی ...

مرسی عزیزم از اخرین باری که به شوهرم گفتم شوهرم کلا منو ادم حساب نمیکنه و باهام حرف نمیزنه ۵ روزه ببخشید محل سگ نمیده بهم 

منم خسته شدم مثل خودش شدم

2728
همه تلاشم همینه  ولی شوهرم اجازه نمیده  چند وقت پیش گوشیمو چک کرد که ببینه به مادرش چچند ...

زنگ هم میزنی زیاد وارد جزعیاتش نشو واقعا شرایط سختی داری ولی ناامید نشو خدا رو داری ازش کمک بخواه منم برات دعا میکنم توی این مشکل سربلند بشی عزیزم

2740
مرسی عزیزم از اخرین باری که به شوهرم گفتم شوهرم کلا منو ادم حساب نمیکنه و باهام حرف نمیزنه ۵ روزه بب ...

اره به نظرم باهاش قهر باشی و سرسنگین بهتره مردا هرچقدر منت بکشی بدتر میکنن تو به فکر خودت باش اهمیت نده بچه داری؟

اره به نظرم باهاش قهر باشی و سرسنگین بهتره مردا هرچقدر منت بکشی بدتر میکنن تو به فکر خودت باش اهمیت ...

اره دو سال و نیمشهاز ترس اینکه نیفته زیر دست اون خانواده جدا نشدم

مجبورم دیگهولی شوهرم بفهمه زندم نمیذاره  خیلی بی اعصاب و بی مروته تو این زمینه

وقتی تو میگی اهمیتی نمیده حتما کلا غلاقه ای نداره ب شنیدن این حرفا مادر شوهرت گله کنه بهتره تا تو هی بگی ب نظرم اونی که مدام شکایت میکنه از چشش میفته

سلام خانومی شنبه بزنک1480 مشکلتو بگو خیلی خوله مشاورهاشون و رتیگانم هس پول تلفنم در حد زنگ خونه اینا میفته

خدایا ازتو تورا میخواهم✨💚🕊من همه کاربرارو خانوم میبینم و به اسم پروفایل دقت نمیکنم سلام دوستم😍😍😍😘😘برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.تمام.وقتی نمازو شروع کردی هممه چیزو ول کنو فقط این وقت رو برای خدا بزار کلمه ب کلمشو تو مغزو جان و روح و قلبت معنی کن .از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز .انجامش بده و خودت قشنگ نتیجشو میبینی بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت.نماز شبم پررانرژی مثبته پر عشقه پر خوشحالی و حال خوشه و برنامه زندگی پس از زندگی روحتما ببینید که چراغ راه. اگه گفته هام کمکت کرد به حق دین گردنت نمونه هرروزیاهرشب برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات بفرست هرچقدر کرمت بود.ممنونم عاقبت بخیر باشید هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت
وقتی تو میگی اهمیتی نمیده حتما کلا غلاقه ای نداره ب شنیدن این حرفا مادر شوهرت گله کنه بهتره تا تو هی ...

راست میگیمن با گفتن از چشمش افتادم 

یادش رفته سالهایی که دم نمیزدم 

الان هم اگه میگم خداشاهده قصدم اینه شوهرم بفهمه مادرش با من دشمنه همین