2733
2739
عنوان

به شوهرم گفتم مادرش اذیت کرده یه هفتش قهره

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 36 پست
سلام خانومی شنبه بزنک1480 مشکلتو بگو خیلی خوله مشاورهاشون و رتیگانم هس پول تلفنم در حد زنگ خونه اینا ...

مرسی عزیزم 

خیلی وقتا زنگ زدم 

اگه اینجا نبود که واقعا نمیدونم چه میکردم

منم دارم میگم ولی شوهر لجبازم الان ۵ روزه باهام حرف نمیزنهفقط جملات دستوری میگه اب بیار چایی بیار... ...

میخواد اذیت کنه تو هم بیار ولی باهاش قهر بمون حرف کلا باهاش نزن ...بزار یه مدت تا ببین چی پیش میاد ..والا مردا همه همینطورن خواهر سخت نگیر هرچقدر بگیم مرد ولی بازم وابستگیشون تمومی نداره ...قهر بمون اگه خسته شد و اومد منت کشی شرایط براش بزار ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم  خیلی وقتا زنگ زدم  اگه اینجا نبود که واقعا نمیدونم چه میکردم

عزیز دلی شما برات دنیادنیا ارزوی ارامش دارم

اما پیشنهادم اینکه تا میتونی دوری کن یااکه شوهرت مامانی نیسصذای مادرشوهرتو ضبط کن بهش ثابت کن لحنشو 

خدایا ازتو تورا میخواهم✨💚🕊من همه کاربرارو خانوم میبینم و به اسم پروفایل دقت نمیکنم سلام دوستم😍😍😍😘😘برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.تمام.وقتی نمازو شروع کردی هممه چیزو ول کنو فقط این وقت رو برای خدا بزار کلمه ب کلمشو تو مغزو جان و روح و قلبت معنی کن .از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز .انجامش بده و خودت قشنگ نتیجشو میبینی بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت.نماز شبم پررانرژی مثبته پر عشقه پر خوشحالی و حال خوشه و برنامه زندگی پس از زندگی روحتما ببینید که چراغ راه. اگه گفته هام کمکت کرد به حق دین گردنت نمونه هرروزیاهرشب برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات بفرست هرچقدر کرمت بود.ممنونم عاقبت بخیر باشید هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت
راست میگیمن با گفتن از چشمش افتادم  یادش رفته سالهایی که دم نمیزدم  الان هم اگه میگم خدا ...

هیچکسی مادرش رو حتی اگه بدترین باشه رو ول نمیکنه حتی اگه واقعا راست باشه ادم تا بزرگ هم بشه غیر حرف مادر حرف دیگه رو قبول نداره

2728
راست میگیمن با گفتن از چشمش افتادم  یادش رفته سالهایی که دم نمیزدم  الان هم اگه میگم خدا ...

مگه مهمه که بفهمه تو جواب مادر شوهرتو بده چیزی تو دلت نمونه همین کافیه بذار اون حرص بخوره ن تو...مردا هیچوقت تو بحثای مادرشون و زنشون دخالت نمیکنن نمیدونن طرف کیو بگیرن

شرایطت خیلی پیچیده اس

فقط اینو فهمیدم که مقصر مادرش اول نیست 

مقصر شوهر خودته اول از همه

بعد مادرش

شوهر اجازه نده کسی نمیتونه اذیت کنه

و اینجور چیزا قابل حل شدن نیست من خودم یازده ساله درگیرم میبینم عوض نمیشه