2737
2734
وای وای قلبونس.....عزیزدلم اینجوری نگوبچه خب الکی بزرگ نمیشه ازشیربنی مادربودن لذت ببراین دوران رو م ...

آره میگذره. ولی کلی آدمو بزرگ میکنه. وقتی از بیمارستان مرخص شد. انگار یکی دیگه شده بودم. صبورتر... آرومتر... شاکرتر..‌

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
منم داره دندون درمیاره اعصاب واسم نذاشته خداخودش بهم صبربده

همه چی و گاز گاز میکنه😁🥲

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من. امضاتو میگم😂

خدا بهت توان و سلامتی و اعصاب و همسر همراه بده و... پسران و دختران 😊

منم داره دندون درمیاره اعصاب واسم نذاشته خداخودش بهم صبربده

وای نگوتوروخدااین چ حرفیه اخه مگه فقط شما مادری؟ اینم یه برهه زمانیه ردمیشه توروخدا دادنزنی سرش بچه تواین سن هم خوب میفهمه هم خیلی حساسه.صبورباش از خصلتهای مادربودن یکیش صبوریه

کاربرقدیمیم 👌😘
2742
آره میگذره. ولی کلی آدمو بزرگ میکنه. وقتی از بیمارستان مرخص شد. انگار یکی دیگه شده بودم. صبورتر... آ ...

خوبه دیگه😅صبورباش عزیزم خیلیامنتظراین لحظن خدا دامن همشونوسبزکنه بحق خانم فاطمه

کاربرقدیمیم 👌😘
خوبه دیگه😅صبورباش عزیزم خیلیامنتظراین لحظن خدا دامن همشونوسبزکنه بحق خانم فاطمه

امیدوارم به زودی بغلش پر شه

2738
وای نگوتوروخدااین چ حرفیه اخه مگه فقط شما مادری؟ اینم یه برهه زمانیه ردمیشه توروخدا دادنزنی سرش بچه ...

دادزدن چی گلم؟😂😄

میگم صبربده ک ازاین برهه بگذرم اینقدر ک جوش میزنن وخودم پا ب پاش اشک میریزم

تیـکرتولـدیڪسالگـی قنـدمـامـان🧿💙
دادزدن چی گلم؟😂😄 میگم صبربده ک ازاین برهه بگذرم اینقدر ک جوش میزنن وخودم پا ب پاش اشک میریزم

نه عزیزم کلی میگم اخه دیدم بعضیابچه موقع دندون دراوردن بیقراری میکنه خسته میشن دادمیزنن سرش.کلی گفتم ک خدانکرده دادنزنین بچه خیلی حساس واسیب پذیره تواین دوران

کاربرقدیمیم 👌😘