2737
2739
عنوان

حالم از این حیوونی که باهام زندگی میکنه به هم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1847 بازدید | 71 پست
فدات شم این زرنگتر این حرفاس هیچی به نامش نی 

اصن هرچی بلاخره مهریتو که حقته بابد بده یا نه ؟؟؟ بعدم بچه کوچیکتو بندازی سرش چجوری میخواد گریشو تحمل کنه و دومی ام دنیا اومد تو همون بیمارستان بده بغلش بگو بیا ایم بچت بردار برو که ازینجا به بعد راهمون سواست یه تکونی به خودت بده شاید سرش به سنگ خورد قدرو منزلتت رو فهمید  

وااای اعصابم خرد شد بخدا نفسم بند اومد این دیگه چجور کثافته لجنیه  اون زن آویزون نجس رو بگو چط ...

وقتی براش یه زندگی خوب درست کرده وجدان سیری چند خواهر بعضی زنها لجنن و هرزه به خاطر یا تیکه کثافت چه گ....وه بازی ها که در نمیاره الهی آه همون دو تا طفل معصوم بزنه به کنر هر دوتاشون خیر ندیده ها 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصن هرچی بلاخره مهریتو که حقته بابد بده یا نه ؟؟؟ بعدم بچه کوچیکتو بندازی سرش چجوری میخواد گریشو تحم ...

اره بچه هات بده بهش  ،نقطه ضعف تشون بدی میگه مهرت جای بچه هات.مطمن باش نمیتونه بچه هاتو نگه داره.لگو بچه هات اکر میخای ببر نمیخای هم ببری باید خرجشونو بدی.

من شنیدم قرصارو ضعیف کردن که احتمال بارداری بره بالا.حتی قرصای اوراژانسی

من اورژانسی خوردم اصلا دو مرتبه رابطه بدون مراقبت داشتیم هر دو بار اورژانسی خوردم ولی بد بختی جواب نداده 

من حامی ندارم خودم باید خودمو نجات بدم مهریه هم نمیتونم بگیرم ازش چیزی به نامش نی 

تو مهریه ت رو بزار اجرا 

حداقل کاری که میشه اینه که زندگی هم برای اون دوتا عوضی کوفت میشه 

میتونی حکم جلب شوهرت رو برای مهریه بگیری 

بدبختش کنی 

نه اینکه تو عذاب بکشی اونا عشق وحال کنن به ریشت بخندن

2740
بچه داری ؟ واقعا یعنی یه مادر دلش میاد بچه هاشو ول کنه بره ؟  

آره دارم دوتاهم دارم خیلی ام وابستشونم خودمم یه هعته پیش جلوی جمع سره هیچو بی دلیل از شوهرم تو مسافرت کتک بد خوردم خورد شدم غرورم له شد اومد معذرت خواهی کرد جلو همه گفتم اصلا فبول نمبکنم اگر اشتی نمبکرد به خدا میرسیدم تهران بچه هاشو بهش میدادمو طلاقمو میگرفتم‌. بچشو بنداز دوروز گردنش تا قدرتووبدونه اون دیده وابسته بچتی هربلایی سرت میاره

اره بچه هات بده بهش  ،نقطه ضعف تشون بدی میگه مهرت جای بچه هات.مطمن باش نمیتونه بچه هاتو نگه دار ...

یعنی اگه بچه هامو بذارمو برم بچه هام اذیت نمیشن ؟ پسرم یکسالو دو ماهشه خیلی شیطونه میترسم ببرتش خونه مامانش هی دعواش کنن 

آره دارم دوتاهم دارم خیلی ام وابستشونم خودمم یه هعته پیش جلوی جمع سره هیچو بی دلیل از وهرم تو میافرت ...

من میخواستم خونه بگیرم بچه را بردارمو برم بچه ام یکسالشه به نظرت اذیت نمیشه بذارمشو برم ؟ 

بچه داری ؟ واقعا یعنی یه مادر دلش میاد بچه هاشو ول کنه بره ؟ 

هیچ مادری دلش نمیاد بچشو بده ولی ،اگر نقطه ضعف بهش بدی از همین قضیه استفاده میکنه.یجور خیلی عادی بهش بگو خاستی من نگهشون دارم باید هزینشونو بدی

2706