2733
2739
الان دوباره گذاشتم گلاب به روتون ادرارم رقیق بود منفی شد امکانش هست اشتباه باشه آخه دیروزی خیلی سریع ...

سلام عزیزم باردار بودی شما؟

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی ایشالا بارداری باز خبرشو بده بهمون منم تگ کن بیام ببینم ذوق کنم

گـــر نگــهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🌱میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟ 🥲تو تاپیکای جنجالی تگم کنید تگ دوس دارم😂
2742
2740
فعلا که خبری نیست اما پریودم نشدم

سلام عزیزم منم همین شرایط دارم دوبارتست زدم منفی بودولی ترشهات دارم همش لباسم خیس میشه یه دردریزی کمرم دارم زیرشکمم سمت چپ انشلا که هردوباشیم

امکان داره بیبی چک منفی باشه باردارباشی چون یه نفربه من گفت وقتی یکی ازطرفین ظیف باشه نشون نمیده من ...

انشالله عزیزم من که دارم میرم کربلا حتما برات دعا میکنم اگر لایق باشم