2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ی مدت س چهارماه ی بارنمیشدم رفتم سونوکیست داشتم الان دارم قرص میخورم تنظیم شده سرم

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
2731
بی بی چک مال وقتی که حداقل ۲الی ۳ماه باشه. فقط با ازمایش مشخص میشه باردارهستی یانه

چقدر بد ....ینی به بی بی چک اعتماد نکنم ... پس این درد های پریودی از کجا میاد ؟!؟

منم قبل عید همین طور شدم، همیشه هم نتظیم بودم، دکتر بهم آمپول داد و قرص اوزیت،نظرش به تنبلی تخمدان ب ...

منم بعد کورتاژ ک سونو دادم ، بهم گفت تنبلب تخمدان داری ولی خیلی نگران کننده نیس .... ولی اوایل ازدواج مشکلم دو سه بار در ماه پریود شدن بود ، نه پریود نشدن ....

به بی بی چک اعتماد نکن زنداییم الان توماه پنجمه قبلا چند تا زد منفی دراومد

من ب بی بی چک خیلی اعتماد دارم 😂😂

چون جوابیو ک دوس داشتم بهم داده 🤌🏻

نترسون منو 🥺🥺

بهتربرین پزشک زنان

اخه دکتر کوفتیم سخت نوبت میده ،،،، حوصله ندارم ...

نوبت دهیش یک روز در هفته اس ،،، مریضا هم تو اون یک روز و یک ساعت هجوم میارن ،،، گوشی مطب همش اشغاله ، باید اینقدر زنک بزنی تا بوق ازاد بزنه و منشی بهت نوبت بده ، اگه هم نوبت ها پر شه ، میفته برا هفته بعد و دوباره همین داستان..

2706