2737
2734
عنوان

این عکس فیکه یا نه؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 66 پست
ببخشید دیر شد  همه عکساش این چهرس  تو گوگل گشتم نبود این ادم ولی حس میکنم تو اینستا و ای ...

ممکنه باشه ممکنه نباشه.اگه واقعی بود خوب چیزیه ولی از دستش نده

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

چقدر شخصیت ادم باید پایین باشه که وقت مردمو بگیره الکی

بای

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید دیر شد  همه عکساش این چهرس  تو گوگل گشتم نبود این ادم ولی حس میکنم تو اینستا و ای ...

چ عجببببببب

بیست و سال از عمرم میگذره🌾شیش سال پیش با همسرم آشنا شدم❤از وقتی دیدمش عاشقش شدم🥲 شهریور ۹۶ مال هم شدیم و آبان ۹۸ رفتیم زیر یه سقف🥰تیر ۱۴۰۰ فهمیدم باردارم اما خب موندنی نبود و مرداد از دستش دادم🥺ولی زندگی روی خوشش و بهمون نشون داد ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ فهمیدیم یه تو دلی داریم 🤰فاطمه خانوم عسل مامان ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶ دقیقه بدنیا اومد👨‍👩‍👧 خونه ما با وجود فاطمه شده بود بهشت😌 تا اینکه لطف خدا شامل حالمون شد و ۵ فروردین ۱۴۰۲ فهمیدیم دومی هم تو راهه🤭الان در انتظار علی آقا هستیم که خانواده ۴ نفرمون تکمیل بشه💞

فیک میزنه 

اینو پروفایلی پسر دیده بودم تو یه گپ

ولی شاید یه روز یه "جایی" ته این "تنهایی" همه چی "رویایی" باشه...!
2742

خو باهاش ویدیو کال برو ولی خودتو نشون نده بش نگو خودمو نشون نمیدم و.. ولی واقعا خوشگله

خستم از#جماعت زنده کش#مرده پرست:)"
نه فیک نیس برو حال کن

از کجا فهمیدی؟ 

چهرش خیلی آشناس برام اخه 

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
2740
فیکه

واقعا؟ 

میشه بگی اسم شخصی واقعی چیه؟ 

میخوای مچشو بگیرم

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
فیک میزنه  اینو پروفایلی پسر دیده بودم تو یه گپ

عا دمت گررم ، مطمئنی؟؟؟؟

گزادش دادی کار فروشنده رو؟

عزیزم وقتت بخیر

همسرم تماس گرفتن بااصرار خودم

واضح نگفت حس دلسوزیش گل کرد گفت گناه داره گفتم بابا امثال ما گناه دارن ک بما میندازن مواز خوراکی فاسدو..خلاصه بشون گفت ک ما از فلان جا شیرینی گرفتیم بنظر فاسد میومد میشه بیایید صحت ماجرارو مشخص کنید ادرس گرفتن بعدش من ب بهانه خرید رفتم نزدیک مغازشریساعتم لفتش دادم اخرخبری نشدمتاسفانه..

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
چقدر شخصیت ادم باید پایین باشه که وقت مردمو بگیره الکی بای

چرا عزیزم 😐 من که گفتم عکسو دیر میزارم 

2706