2737
2734
عنوان

زردی نوزاد یک ماهم روی ۸/۵ کسی تجربه مشابه داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 47 پست
یکماهه ک تا حالا باید خوب شده باشه دیگه  ولی با قطره بیلی روبین دخترخاله ی من خوب شد ۳ ماه بع ...

زردی شیر مادر تا چند ماه طول می‌کشه 

اونم که بعد سه ماه ی نوع دیگه س مربوط به کبد که خیلی نادر

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داشت بالا بود. با شیر خشت ترنجبین کاسنی اومد پایین

واقعا شیرخشت و ترنجبین معجزه می‌کنه برای زردی. یعنی به محض اینکه دیدی بچه داره زرد میشه که معمولا از نوک بینی شروع میشه بدی راحت زردی کنترل میشه 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2731
دکتر به منم گفت یکی از گزینه ها همینه چیکار کردین  شیر خشک دادین چن روز؟ بعد سینه گرفت؟

من ندادم اصلا..

شوهرم مخالف شیرخشک بود

همینجور بهش شیر خودمو دادم تا خوب شد

اما فک میکنم برگردم عقب حتما بهش ی ۲۴ساعت شیرخشک میدم...

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2740
من ندادم اصلا.. شوهرم مخالف شیرخشک بود همینجور بهش شیر خودمو دادم تا خوب شد اما فک میکنم برگردم ع ...

زردیش تا چه عددی بالا رفت؟

اخرین بار چطور فهمیدین خوب شده رنگش سفید شد؟ یا ازمایش دادین؟

عزیزم شما دایم میبردین چک میکردین؟ ازمایش داد نوزادتون؟

اره 

آخرین بار همون ۴۵ روزگی ازمایش داد فکر کنم ۶ و نیم اینا بود

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

اسی جان 

بیلی روبین 8.5 برای نوزاد یک ماهه اصلا و ابدا بالا و خطرناک نیست 

زردی طول کشیده الان خیلی شایع شده 

خودش خوب میشه 

لازم نیست کاری کنی

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
زردیش تا چه عددی بالا رفت؟ اخرین بار چطور فهمیدین خوب شده رنگش سفید شد؟ یا ازمایش دادین؟

همون روزای اول زردیش رو ۱۱ این حدودا بود ک دستگاه گرفتیم براش... بهتر شد باز زرد شد ی کم ولی دیگه نبردیم آزمایش...

کم کم رنگش برگشت

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2706