2737
2734

من باجاریم که چند سال از من کوچیکتره تو یه ساختمون زندگی میکنیم وچند ماه پیش باهم دعوای خیلی بدی داشتیم طوری که خواهراش ریختن خونه ما و داد وفریاد و من به پلیس زنگ زدم وبه اصرار پدرشوهرم اجازه نداد شکایت کنم منم به خدا واگذارشون کردم و هنوزم قهریم ،حالا خواهر شوهرم که من همسن بچه اشم هر موقع میره خونه باباش(خودش یه شهر دیگه زندگی میکنه)زنگ میزنه به جاریم و واسه شام وناهار دعوتشون میکنه بااینکه ماراهیچ وقت دعوت نمیکنن ،شوهرم یکبار بهش گفت اما دوباره تکرار میکنه ،حالا بنظرتون من زیادی حساسم ؟اخه شوهرم بهم میگه حسودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

بیخیال بابا، حتما با اون صمیمی تره

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍

پر توقعی شما

قرار نیست همه بخواند

خواهر شوهرت با اون راحته و رفتو آمد داره 

نمیخواد با تو داشته باشه

زور نیست که

مهم نباشه برات

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

[QUOTE=249202228] نه عزیزم کاملا مشخصه خواهر شوهرت طرف اونو میگیره و اون عزیزتره براش ؛ چون اگ تورو دوست داشت اص ...[/QUOTE]

عزیزم دعوای دوتا جاری چه ربطی به خواهرشوهر داره😑😑

چرا نباید مثلا با اونیکی حرف بزنه؟

من جاریمو خواهرشوهرم با هم دعوا کردن ولی من با هر دو خوبم

دعوای اونا چه ربطی به من داره

کار درستی نمیکنہ یہ بارم بہ شما باید بگہ

بایدی نیست به نظرم

اگه مادر شوهرش بود یه حرفی

به عنوان مادر باید بین عروساش فرق نمیذاشت تو دعوت 

اما اون خواهره نمیخواد با یکیشون رفتو آمد کنه

اسی حساسه

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤