2733
2739
عنوان

رفتار زشت خواهرشوهرم حق دارم ناراحت بشم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 35 پست
مادر شوهرم ادم خوبیه مشکلی باهم نداریم ولی خواهر شوهرم عفریته اس

شما وقتی خواهر شوهرت اونجاست نرو، اگرم اون موقع همسرت گلگی کرد بگو خواهرت زنگ زده فلانیو دعوت کرده منو نه، مشخصه می‌خواسته تنها باشن

عزیزم وقتی خواهر شوهرت اونجاست تو اصلا نرو بعد اون وقت اونه که حرص میخوره میگه من از راه دور میام و زنداداشم عین خیالش نیست بیاد منو ببینه بعد اگه یبار گلگی کرد توام قشنگ جوابشو بده و رو بند پهنش کن تا دلتم خنک بشه چند بار که اومد نری مطمئن باش صداش در میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره فعلا نرفتم امشب خودش تنهایی رفت

عزیزم میشه بگی سر چی دعوتتون شد که کار به پلیس کشیده آخه منم با جاریم تو یه ساختمونم تو دعوا خواست بیاد منو بزنه خیلی ترسیدم دوساله باهاش حرف نزدم ما دعوا سر بچه بود

مفصله، من تو خونه خودم باشوهرم حرف میزدم اومد بهم فحش داد گفت شنیده من بهش فحش دادم،بعدش روزبعدخواهروخواهرزاده اش باسروصداریختن توخونه(حیاطمان مشترک ویلایی هست) گفتم بریدبیرون نرفتن وفقط فحشای خیلی بدی میدادن منم زنگ زدم پلیس اومد(بماند که ۳بار تماس گرفتم و گفتم جونم درخطره ) بعد زنگ زدم بابام اومد (فامیل دوربابامن)کلی فحش بهشون داد،فرداش اومدن التماس که شکایتموپیگیری نکنم،منم بخاطرپدرشوهرم پیگیری نکردم،البته اینم بگم جاریم مشکل اعصاب داره ویکباررگ دستش و زد،الانم هنوزم قهریم

2731

اسی ولی بنظر من حق داری.بنظر من بین دوتاعروس حتی اگر هم یکیشون عزیزتره اما باید خانواده همسرتون حفظ ظاهر کنن و مدیریت کنن، به یکی از شما این حسو ندن که اون یکی عزیزتره و به یه اندازه توجه و احترام داشته باشن. چون اینجوری اختلافات خیلی کمتر میشه حتی بین دوتا جاری.