2733
2734
عنوان

ایفون دار بیان health بانریتون چقدره

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 67 پست
ایفون با سامسونگ قابل قیاس نیست کیفیتیش هالیه ولی میخوای کار بکشی سامسونگ

اره زیاد کار  میکنم با گوشی.یعنی نگیرم؟بعد ایفون ۱۳ معمولی خوبه؟

لطفا برام دعا کنید که صاحب یه پسر بشم که بشه یه داداش خوب برای دخترم‌ و یه پشتیبان برای خودم🥰🤗اگه برام دعا کردید بگید منم صلوات بفرستم برای برآورده شدن حاجاتتون
من به موبایل فروشی بهم گفت یبار می خوای عمر باتری دیر تمام بشه خاموش کن بزن شارژ تا یکساعت شارژ شد ا ...

Potimis داره خودش قطع میکنه طبق بیداریت دوباره تز سر میگیره ولی راست میگه

و خدایی که در این نزدیکیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واییییی مال کن چش شد اخه یهو از ۱۰۰ پرید ۹۵

اتفاقا چند روز پیش یه پست دیدم که نوشته بود توی ابدیت جدید اپل ، سلامت باتری رو درست اعلام نمیکنه و میتونی بری گوشی فروشی و بزنن به دستگاه و دقبقش رو بگن

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
اره زیاد کار  میکنم با گوشی.یعنی نگیرم؟بعد ایفون ۱۳ معمولی خوبه؟

سامسونگ از دستت بیفته پدر گوشی در میاد اصلا مقاومت نداره

اگر هم خواستی مینی بخری فرقی بین ۱۲ و ۱۳ مینی نیست 

من ۱۳ پرومکس دارم خوش دسته

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2738
 سامسونگ از دستت بیفته پدر گوشی در میاد اصلا مقاومت نداره اگر هم خواستی مینی بخری فرقی بین ۱۲ ...

خوبه راضی ای ازش؟قیمتش چنده الان عزیزم ؟

لطفا برام دعا کنید که صاحب یه پسر بشم که بشه یه داداش خوب برای دخترم‌ و یه پشتیبان برای خودم🥰🤗اگه برام دعا کردید بگید منم صلوات بفرستم برای برآورده شدن حاجاتتون
خوبه راضی ای ازش؟قیمتش چنده الان عزیزم ؟

من ۴۴ خریده بود پارسال دی ماه الان امگار خیلی گرونتر شده، اره من راضی هستم و بااااور کن با ۱۲ پرومکس هیچ فرقی نداره

2706