2737
2739
عنوان

ایفون دار بیان health بانریتون چقدره

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه اینکه باطری گوشیتو عوض کنی که خب بهتره تا وقتی مال خودش کار می‌کنه عوض نکنی

مال من ۱۲ مینیه یه ساله دستمه شده ۸۴ 

خیلی کمه نه؟ 🥲😐 افسردگی گرفتم 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
2738
میگن ی دستگاه مسزنن ۱۰۰میشه ولی فیکه میخوتی ۱۰۰بشه باید health بیاد رو ۶۰ یری کلا باتریشو عوض کنی

اخه من دوتا گوشی هم دارم ایفون کم دستم میگیرم شاید علتش اینم باشه حتما استفادت زیاده بعد گوشی نزن شارژ بخواب خاموش کن یکساعت زدی سارژ بعد روشن کن از برق درش بیار

ایفون چه مدلیش خوبه بچها؟خوبه اصلا؟سامسونگ داشتم تا الان

لطفا برام دعا کنید که صاحب یه پسر بشم که بشه یه داداش خوب برای دخترم‌ و یه پشتیبان برای خودم🥰🤗اگه برام دعا کردید بگید منم صلوات بفرستم برای برآورده شدن حاجاتتون
اخه من دوتا گوشی هم دارم ایفون کم دستم میگیرم شاید علتش اینم باشه حتما استفادت زیاده بعد گوشی نزن شا ...

نه زیاد استفاده ندارم منم تیلت دارم بیشتر رس اونو میکشم میگن وای وای هم براش بهتره راست میگن ولی نمیدونستم خاموش کنم شارژ کنم بهتره خیر سرم چندین ساله ایفون دارم

و خدایی که در این نزدیکیست  
ایفون چه مدلیش خوبه بچها؟خوبه اصلا؟سامسونگ داشتم تا الان

ایفون با سامسونگ قابل قیاس نیست کیفیتیش هالیه ولی میخوای کار بکشی سامسونگ

و خدایی که در این نزدیکیست  
نه زیاد استفاده ندارم منم تیلت دارم بیشتر رس اونو میکشم میگن وای وای هم براش بهتره راست میگن ولی نمی ...

من به موبایل فروشی بهم گفت یبار می خوای عمر باتری دیر تمام بشه خاموش کن بزن شارژ تا یکساعت شارژ شد از برق بکش و گفت نخواب بزن همینجور شارژ تا صبح 

2706