2737
2734
عنوان

ایفون دار بیان health بانریتون چقدره

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 67 پست
من ۴۴ خریده بود پارسال دی ماه الان امگار خیلی گرونتر شده، اره من راضی هستم و بااااور کن با ۱۲ پرومکس ...

آره الان فک‌کنم شده ۵۰وخورده ای.اها اگه یکین پس‌ ۱۲ پرومکسم خوبه

لطفا برام دعا کنید که صاحب یه پسر بشم که بشه یه داداش خوب برای دخترم‌ و یه پشتیبان برای خودم🥰🤗اگه برام دعا کردید بگید منم صلوات بفرستم برای برآورده شدن حاجاتتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره الان فک‌کنم شده ۵۰وخورده ای.اها اگه یکین پس‌ ۱۲ پرومکسم خوبه

باور کن یکی هستن من تفاوتی واقعا ندیدم

من بخاطر اینکه رنگ آبی ۱۳ رو‌دوست داشتم خریدمش

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

[QUOTE=249193539]باور کن یکی هستن من تفاوتی واقعا ندیدم من بخاطر اینکه رنگ آبی ۱۳ رو‌دوست داشتم اره اگه یکی هستن که همون ۱۲ رو میخرم.در کل یه سوال.ایفون از چه لحاظ هایی بهتر از سامسونگه؟

لطفا برام دعا کنید که صاحب یه پسر بشم که بشه یه داداش خوب برای دخترم‌ و یه پشتیبان برای خودم🥰🤗اگه برام دعا کردید بگید منم صلوات بفرستم برای برآورده شدن حاجاتتون
2731
[QUOTE=249193539]باور کن یکی هستن من تفاوتی واقعا ندیدم من بخاطر اینکه رنگ آبی ۱۳ رو‌دوست داشتم اره ...

کار با اندروید راحت تره خیلی برنامه هارو هم میتونی دانلود کنی، اما آیفون هم یه قابلیت هایی داره که گوشی های دیگه نداره

البته سامسونگ جون دار نیست صفحه ال سی دیش هم مقاومتش کمه

اما آیفون سگ جونه، اگر شاغلی و بیشتر تو اجتماعی خب ایفون کلاسش بالاتره 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
 کار با اندروید راحت تره خیلی برنامه هارو هم میتونی دانلود کنی، اما آیفون هم یه قابلیت هایی دار ...

ممنون عزیزم از راهنماییت💋

ممنون عزیزم از راهنماییت💋

❤️❤️

2738