2733
2739
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 805470 بازدید | 2900 پست
وای منم اینطوری میکردم 😑😑 تازه نگین هم میچسبوندم به دندونام 😭😭😄 ستاره هم میزدم به گونه هام😭&nb ...

😂😂😂😂😂😂😂منم نگین رو هی با تف میچسبوندم به دماغم میدیدم وایساده خوشحال میشدم  یهو میفتاد می‌خورد تو ذوقم😖😂

دیدی داری موزیکِ مورد علاقتو گوش میدی بعد جاهای قشنگشو هی برمی‌گردونی عقب دوباره گوش می‌کنی؟ای‌کاش میشد این‌کارو با زندگیمونم بکنیم
من داشتم یه کلیپس قهوه ای احساس خفن بودن شدیدی میکردم😂

هرچی پف تر شاخ تر 😂😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا ابالفضل یه وقت چیزی نخورده بود تو سرت🤣🤣حالا واقعا هنوز همون‌جوری دوسش داری

معلومه که نه چن بار بدون سلام دادن از کنارم ردشد منم دیگه ازچشمم افتاد دیدم اصلا اون همه خوبی من به چشش نیومده بوده و وظیفه من میدونسته یواشکی بوسیدم گذاشتمش کنار الانم جلوی مادرشوهر بزور بهم سلام میده وقتی تنها جایی منو ببینه همینجوری بدون سلام واینا ردمیشه

2731

معنی لا شی و نمیدونستم فقط‌ فکر میکردم کلمه باکلاسیه یه شب که خونه مادربزرگم افطاری بود سر سفره افطاره داشتم با مامان بزرگم حرف میزدم همه ام ساکت بودن گفتم دختر عموم خیلی لاشی و پولداره😐😔 بماند که بعدش چقد داداشم کتکم زد😂

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک

یه بارتوعروسی یکی ازازفامیل دامن وتاپ بدون‌بندپوشیده بودم  همین طورکه‌مشغول رقص بودم‌ ومردم لذت‌میبردن لباسم‌امدپایین‌ جای شکرش موندکه سوتین‌داشتم‌ آب شدم‌تااخرعروسی تکون‌نخورم 

حالا ما گذاشتیم پروفایل و همینجور پیام میومد افتابه چی میگه اون پشت

عزیزم درسته 🥰😂

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2740
تف چرا یادم انداختی رفتیم دریا تو عمقی بودیم که اب به زور تا زانو من میرسید نشستن تو اب،، ی دفعه ن ...

یه بار رفته بودیم شمال من رفتم تو آب اومدم بیرون مامانم انقدرررر کتکم زد و منو با آب یخ شست😔😂

🦦🔥

مدرسه قرص د س میداد به ما  یه شب مهمون داشتیم بعد بلند سر سفره گفتم مدرسه ما بهمون امروز قرص ال دی داد 😂😂😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

من وداداشم که۴سال ازم کوچیکه مریض بودیم ماروبردن دکترماهم شدیدازآمپول میترسیدیم..بعدگفتن که دکترفقط دارو داده وآمپول نداری تارفتیم داخل مطب برای تزریق چشمم به کیسه آمپولا خورد به داداشم اشاره کردم دست باباموگاز گرفتیم وفرررار هر کدومم یه سمت رفتیم مونده بودکدوممونوبگیره  انقدتباه

2706