2733
2734
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 807121 بازدید | 2900 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تف چرا یادم انداختی

رفتیم دریا تو عمقی بودیم که اب به زور تا زانو من میرسید

نشستن تو اب،، ی دفعه نمیدونم چی شد سرم رفت زیر اب

فکر کردم غرق شدم..جیغ و داد دست و پا میزدم

فکرش بکن نشسته بودم وسط اب سرم بیرون دست و پا میزدم که غرق شدم

خیلیییی یه بار رفته بودیم حضرت معصومه بعد من چشمم افتاد به سقف یهو داد زدم عههههه چه برق برقییییی😑 ...

وااااااای چی بودی تو تو بچگیت 🤣🤣🤣🤣

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........
2731

تو اتاق مدیر عامل داشتم باهاش حرف میزدم اومدم بشینم صندلی از این چرخیا بود رفت عقب با باسن خوردم زمین یعنی له شدم

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

ترم اول با کیف سامسونتی رفتم 😂😂😏

۱۵ سال واینا بودم صورتم اصلاح نکرده بودم کرم سفید زده بودم خودتون دیگه تصور کنید بعد خیلی پرو حس میکردم خیلی خوشگلم

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 

من تو این سن از رقص نفرت دارم

نفرت ینییی😂😂

بعد وقتی ۱۰ سالم بود رفته بودیم عروسی فامیل دورمون من اون وسط انقد رقصیدم تا از پا افتادم😐

یکی نبود بگه بچه به تو چه

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
خیلیییی یه بار رفته بودیم حضرت معصومه بعد من چشمم افتاد به سقف یهو داد زدم عههههه چه برق برقییییی😑 ...

خدا رو شکر که زود بزرگ شدیاااا😅😅😅😂😂

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........
یه بار جلوی پسرعمم گ...🤦🏿‍♀️

خوبه نگفت ن رینی 😅😂

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

اقا من بچه بودم مثلا ۱۰.۱۱ سالم اینا با سیبیلوووو پشم و اینا بعد با پسر عموی کوچیکم رفتیم تو استخر با بچه های فامیل بعد من شلوارم کوتا بود یهو پسر عموم تو هم پات مو داره قراره مرد بشی    

یک عدد دختر موبلندِ عاشق...عاشق انواع پاستیل....من ب حقوق حیوانات احترام میزارمو با یه سریاتون بحث نمیکنم😎🐛 یه آرایشگر و میکاپ ارتیست خفن عستم...متولد اخرای هشتادم☘سوالاتی مربوط ب ارایش مدله مو و حتی قیمتاشون داشتید در خدمتم و در این تاپیکا منو تگ کنین ک راهنمایی کنم!مخالف حظور اقایون عزیز توی سایت!!!! درخواست دوستی قبوللل نمیکنمممممممم زور نننزن
2706