2726

وای بچه ها من ۱۳،۱۴سالم بود عید رفتیم خونه عموم پسر عموم پاشو عمل کرده بود من نه سلامی نه حرفی خودمو انداختم رو پاش واااای پات چیشده خوب میشی غصه نخور😂😂داشتم خودمو میکشتم براش 

توف💦🤣

🦦🔥

توف به این روزگار🤣🤣🤣

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهشا سری بعد دیگه خودتو برای کسی نکش 🤣🤣🤣

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........

اولین قرار با عشقم 14 سالم بود کلی آرایش کرده بودم مث این زنای جن ..ده حالا همه ریملامم کشیده شده بود به پیشونیم دیدم زیر ریز میخنده بعد که تو راه برگشت بودم خودمو تو آیینه دیدم‌ فهمیدم چه گندی زدم🤐 

وای من یه خاطر یا سوتی دارم 

ما رفته بودیم روستا برای تعزیه بعد یکی از فامیلامون که سالی یبار میبینمشون اومد جلو سلام علیک اینا بعد گف به به مریم خانوم چه بزرگ شدی منم گفتم نفرمایید چشاتون بزرگ میبینه یعنی ابروم رف همه زده بودن زیر خنده😐🥲😑

با پسرم رفتیم سینما ۷ بعدی دو نفره بود انقدر داد زدم من کلا استرس و هیجانی ک میشم میخندم جیق و خنده توام شده بود اومدیم بیرون پسره گفت انگار خیلی ترسیدین 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حالا بچه های ده سالم سوار میشدنا ولی ساکت بودن هنوزم فکر میکنم ابروم‌میره 😅😅😅😅

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤

رفتم کلی خرید کردم. اونم از سوپر

کارت کشید موجودی کافی نبود. هی کم کرد خریدمو کم کرد. بازکشید. بازم گف کافی نیس. آخرسر فروشنده گف ببر بعدا بیار. منم میخاستم همونجا خودمو از وسط دوشقه کنم باتبر. 😂😂😂

مبینام... 25 سال. 
2706