2733
2734
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 803353 بازدید | 2900 پست

یکبار خونه دوستم بودیم گفت بیا بریم تا هایپر و بیاییم بعد اونجا گفت من کارتمو جا گذاشتم تو حساب کن گفتم این حرفا چیه مگه چقدر شد کلش و ازین تعارفا

بعد اومدیم خونه پفک از تو کابینت اورد برا بچه ها 

تو خریدامونم پفک بود باز اونم اورد😆گفتم پفک که داشتی باز چرا خریدی🤪 بعد یهو یادم اومد خودم پولشو دادم الان میگه چقد خسیسه یبار حساب کرده 

یادش میوفتم خجالت میکشم ☺☺☺

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره الان خوبه زنم گرفت😁

خب خداروشکر ...نگرانش بودم 😂😂

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........

مادر بزرگم از مکه اومده بود بعد یکی از اقوام گفت چشمتون روشن منم نه برداشتم نه گذاشتم گفتم مبارک شماهم باشه 😂😂🙄

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2731

انقدر زشت بود چهره اصلاح نکردم با اون لباسایی داغون که از شدت داغونی یادمه تو کلاس زبان یکی دونفر بود هر چند دقیقه یبار نگام میکردن 😂دقیقا یادمه 

یاد آوریش عذابم میده راستش 

اینکه یکی نبود یکم یادم بده آراستگیو .خونوادم کلا بیخیال بودن از این نظر 

یه بارم میخواستن منو پیش دبستانی ثبت نام کنن ۲تا معلم بود بعد من کفتم نههه اینو نمیخوام این سیاهه😬 ...

واااااااااای بچگیت سمی بودیااا  🤣🤣🤣

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........
2738
😅🤣🤣

وای خودم هم نفهمیدم بعد مامانم گفت بهم 😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
🤣🤣🤣همه پشم و سبیلو داشتیم

لعنتی اخه کلی هم عکس مونده از اون دوران 😂😂😂

واااااااااای بچگیت سمی بودیااا  🤣🤣🤣

خیلیییی

یه بار رفته بودیم حضرت معصومه بعد من چشمم افتاد به سقف یهو داد زدم عههههه چه برق برقییییی😑

به کفش پاشنه بلندم میگفتم تق تقی

دراز میکشیدم تو جمع قر درازی میرفتم😐همه پاره میشدن از خنده🤢

🦦🔥

رقصیدنم تو عروسی خواهرم 

وایییی 

لباسم 

یاعلییییی

شنیون و آرایش زشت.چقدرم منت گذاشته بود زنیکه 

ریده بود رو صورتم 😐

رقصمم این بطور بود که انگار ی کرمو داری قلقلک میدی 

با کفش ۱۰ سانتی اخه بگو تو کفش ده سانتی نمیتونی بپوشی بیخود میکنی 😂

عروسی دختر عموم هم حدودا ۷ ۸ ساله بودم.ی صندل پاشنه بلند داشتم .نمیتونستم باهاش راه برم کل عروسی من رو زمین پخش بودم 😂لنگم همش ۱۸۰ باز میشد سر میخوردم رو بتن 

من دوران نامزدی عکس فرستادم برای شوهرم تو حیاط 

بعدا ک رو عکس زوم کردم دیدم ش ورت آبیه بابام پشت سرم رو بند 

پهن بوده

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2706