2752
2734
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 807121 بازدید | 2900 پست
برا عروسی یکی از اقوام ( 13 سالم بود) مانتوی سبز سیدی پوشیده بودم با شلوار زرشکی خالخالی و دمپا گشاد ...

وای منم تو همون سنا مانتو سبز با شلوار سبز با شال سبز سیدی و کفش سبز داشتم عین کوکو سبزی میشدم 🥲خداااااییااااا کسی نبود منو هدایت کنه😭

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک
من پیشونیمو فرق سرمو پر اکلیل میکردم بعد فکر میکردم دیگه تو مرکز توجهم همه بمن خیره شدنو....🥴😂

وای منم اینطوری میکردم 😑😑 تازه نگین هم میچسبوندم به دندونام 😭😭😄 ستاره هم میزدم به گونه هام😭 

هیچ چیزی خطرناک‌تر از اعتقادات و سنت‌های غلطی نیست که تو ذهن آدما جا بیفته .. اونوقت اگه بخوان آدم بکشن! با خیال راحت میکشن...   منطقی باشیم، هوم؟!                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار رفتم دفتر مدرسه ماژیک بگیرم بعد گفت سیاه میخوای گفتم نه سیاه داریم مشکی میخوایم 😂😂😂😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
بخاطر خندیدن بهت میرم جهنم 🤣🤣🤣🤣

نه با راحت باش خنده هم داره واقعا تازه موقع رقصم به جاریم میگفتم همسایه خوشگله منه اخه طبقه پایین مازندگی میکنن اینقد هواشو داشته باشم وفلان(من میگفتما)خدایامنوببخش

2731

تو کلاس نشسته بودیم داشتیم معلمارو مسخره میکردیم

بعد این معلممون دماغش خیلی بزرگ بود تازگیام عمل کرد

کلاس سکوت مطلق بودااا یهو دوستم برگشت با صدلی بلند گفت:دماغ خانوم😑

تا چند روز سرمون پایین بود🤣

🦦🔥
وای منم تو همون سنا مانتو سبز با شلوار سبز با شال سبز سیدی و کفش سبز داشتم عین کوکو سبزی میشدم 🥲خدا ...

من در تعجبم که چرا مامانم جلومو نمی گرفت بگه دختر خودتو مضحکه عام و خاص نکن 😂😂

کنم هر شب دعایی کز دلم بیرون رود مهرت ، ولی آهسته میگویم الهی بی اثر باشد :)🪄❤/ istp

با دختر عموم و دختر عمم رفته بودیم خرید تو یه خبابون چندتا پسر خوشکل دیدیم . اقا من اومدم جلو اینا فیگور بگیرم رفتم تو جوب ... 🤣 نامردا دختر عمو وعمم از خنده پهن شده بودن وسط خیابون یکی دست منو نمیگرفت منو بیاره بیرون. خودم به حالت گربه ای اومدم بیرون.. تا یکسال هر کیو میدیدن تعریف میکردن 🤣🤣🤣

من ۱۵سال شایدم‌کمترم‌بودخیلی عاشق هندیابودم من ودخترخالم‌میرفتیم سنگهای لباسمون‌رابازمیکردیم‌باچسب به صورت وپیشونی میچسبوندیم یه بارم‌باهمین وضع رفته بودیم توجوی اب ومیرقصدیم یه دفه یه مردپشت سرمومن پیداشدکه قیافش اینطوری‌‌ بود    ماهم ازترس اینکه به مادرمون بگه فرارکردیم‌

نه با راحت باش خنده هم داره واقعا تازه موقع رقصم به جاریم میگفتم همسایه خوشگله منه اخه طبقه پایین ما ...

یا ابالفضل یه وقت چیزی نخورده بود تو سرت🤣🤣حالا واقعا هنوز همون‌جوری دوسش داری

من دوران نامزدی عکس فرستادم برای شوهرم تو حیاط  بعدا ک رو عکس زوم کردم دیدم ش ورت آبیه بابام پ ...

من یبار تو باغ از مامانم یه عکس خووششگل گرفتم کذاشت پروفایلش نگو یه افتابه قرمز پشت سرش بوده نصفش افتاده تو عکس و ما ندیدیم

یادی کنیم از کلیپس های کله قندی با شال سفید و شلوار های دمپا یخی و مانتو ترجیحا صورتی چرک 😂😂

کسی ازش یاد نکرد 😂😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
من یبار تو باغ از مامانم یه عکس خووششگل گرفتم کذاشت پروفایلش نگو یه افتابه قرمز پشت سرش بوده نصفش اف ...

😂 شوهر منم میگه فهمیدم روم نشد چیزی بگم 😂

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

بچه بودم از استفراغ کردن میترسیدم

هی چپ میرفتم راست میرفتم میگفتم مامان این سردیه این گرمیه؟؟

ازم میخندیدن میگفتن مگه فلانه(پریود منظورشون بود)

هیییی😑

🦦🔥
یادی کنیم از کلیپس های کله قندی با شال سفید و شلوار های دمپا یخی و مانتو ترجیحا صورتی چرک 😂😂 کسی ...

من داشتم یه کلیپس قهوه ای احساس خفن بودن شدیدی میکردم😂

🦦🔥