2733
2739
عنوان

زوار اربعین

87 بازدید | 8 پست

سلام برا اربعین کاروان سراغ دارین که مجرد هم ببره؟

کاروانی که هم اینور مرز باشون باشیم هم اونور کلا رفت و برگشت

دانشجو نیستم که با دانشگاه برم کسیم سراغ ندارم خونوادمم نمیان 

خودم بار دومم میشه اربعین ولی سری قبل با خونواده عموم رفتم خیلی اذیت شدم 

اجرتون با آقا 

کدوم شهری؟؟

همه شهرا میبرن

همینکه پاسپورت داری یعنی پدرت اجازه داده بری...

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصفهان  سراغ ندارم جاییو  میبرن فقط تا مرز 🤦🏻‍♀️

نه عزیزم کاروان ها میبرن تا مرز از اونجا میبرن تا نجف 

از نجف تا کربلا پیاده ردی 

بعدم بعضیا تو برنامشون سامرا و کاظمین و سیدمحمد و کوفه هم هست بعد از اونجا هم میارن شهرتون

الان بابام اسم نوشت همه جاها رو میبرنشون و میارن شهرمون پیاده میکنن 3 تومن...

من حقیقتاً با کاروان بسیج دانشگاه داداشم اینا اسم نوشتم ولی نمدونم قسمت میشه یا نه...

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
نه عزیزم کاروان ها میبرن تا مرز از اونجا میبرن تا نجف  از نجف تا کربلا پیاده ردی  بعدم ب ...

آره خب اصلش همینه ولی من پیدا نکردم 🥲

دخترخالم دانشجوعه چند بار حرفو پیش کشیدم ولی اصلا تعارف نکرد 

شهر خالم اینا هم اسم می‌نویسن ولی اینجور من باید ۷۰۰ کیلومتر بکوبم برم شهر دیگه ازونجا برم با کاروان و خب نمیخوام با اونا برم اذیتم میکنن ://

آره خب اصلش همینه ولی من پیدا نکردم 🥲 دخترخالم دانشجوعه چند بار حرفو پیش کشیدم ولی اصلا تعارف نکرد ...

عزیزم از دخترخالت ناراحت نشو 

من با اینکه داداشم داره کاروان دانشگاهشونو میبره ولی خداشاهده منو نمیتونست ببره تا اینکه دانشگاه برای پر شدن ظرفیت اجازه داد دانشجوهای دانشگاهای دیگه هم میتونن بیان 

بخدا دم عید داداشم برد راهیان نور من گریه کردم منو نبرد😶😑😪🤧😵

من علناً عضو بسیجشونم ولی اسماً نه چون واسه دانشگاهشون نیستم 

یکی از دخترا تو جلسه ای که برای هماهنگی سفر داشتن گفت داداشم جوری خیطش کرد که بنده خدا به گریه افتاد😅 

نمیتونستن منو ببرن چون تسهیلات تعلق نمیگرفت بهم و یه جورایی حق الناس بود...

2738
عزیزم از دخترخالت ناراحت نشو  من با اینکه داداشم داره کاروان دانشگاهشونو میبره ولی خداشاهده من ...

ناراحت نشدم خب 

ولی میدونم دانشگاهشون غیردانشجو هم مینویسه و با اینکه قبلا گفته بود با دانشگاشون با هم میریم الان نظرش عوش شده میخواد عمشو ببره 

ولی خب کلا خودمم به دلم نبود باهاش برم:// 

گفتم که یعنی تنها جاهایی که خبر داشتم این دو جا بود 🥲

قرار بود خودمون خادم ببریم برا مواکب ولی انگار جور نمیشه

نمیدونم از کی و کجا سراغ بگیرم یکیم هست که خب خودش با دانشگاهشون میره و اگه یه درصدم بتونه اسم بنویسه خونوادم نمیذارن باهاش برم 😂