2733
2739
عنوان

داداشم خستم کرده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیتونم چند روز برم اونجا اگر به مامان بابام بگم منو زده بفهمه بدتر میشه

یه چیز تیز بردار، مثل قیچی ابرو، یا کابل شارژر، و اگه خواست بهت دست بزنه از خودت دفاع کن. نمیفهمم چرا اجازه میدید بهتون اسیب بزنن؟؟ چطور اجازه میدید؟؟؟ من بچه بودم و پدربزرگم خیلی خشونتگر بود!! با اون سن کمم از خودم دفاع میکردم. نمیفهمم چطور یه دختر ۱۷ ساله از خودش حاضر نیست دفاع کنه!! برات مهم نباشه چه بلایی سر اون عوضی میاری!! تا میتونی بزنش و زخمش کن. وقتی در برابرش سکوت میکنی مشخصه که اونم تا میتونه فاز برمیداره هر گوهی خواست میخوره!!

برای گوشیت رمز بذار. اگه خواست گوشیتو بگیره بهش نده و بگو به اون ربطی نداره، تا میتونی فحش بده و بزنش!! یکم از اون ماهیچه هات استفاده کن گلم😐

روزی ذرات پیکرم، در باد می‌رقصند🌬️، به دیاری دور می‌روند، و با دیگر ذرات خاک، پیوند می‌خورند.. آن روز از ذرات تنم، گلی می‌روید🌻 یا شاید گیاهی🌱.. و من دوباره زنده خواهم شد و در باد، ترانه خواهم خوند🤍🌬️
داداش بی غیرت خوبه؟  داداش باید حواسش یه خواهر دسته گلش باشه اسی داداشت یه عوضیه ک کتکت میزنه ...

دوستام مسخرم‌ میکنن که هنوز داداشم میاد دنبالم مگه من کیم منو ببرن اخه دبیرستان تا خونمون شاید پنج دقیقه راه باشه که میاد دنبالم

بهتره یاد بگیری به بقیه اجازه ندی توی حریم شخصیت دخالت کنن!! با پدر و مادرت در ارتباط بذار و تهدید ...

یا علی نه دیگه داداشم انقدر هم اینجوری نیست چرا باید داداشمو بندازم زندان اخه 

ب مادرت بگو حتما یعنی چی ک بهت زور میگه  وقتی مامانت خونه نیس توام نمون خونه برو خونه فامیلی ک ...

نمیزاره تنها برم جایی  به مامانم هم بگم همش میگه باهاش حرف میزنم حرف میزنه داداشم میاد منو دعوا میکنه که چرا به مامان گفتی 

2740
یه چیز تیز بردار، مثل قیچی ابرو، یا کابل شارژر، و اگه خواست بهت دست بزنه از خودت دفاع کن. نمیفهمم چر ...

خب بخوره بهش چه خاکی تو سرم کنم تنها راه دفاعی من بالشته و پشت مبل 🐨

یا علی نه دیگه داداشم انقدر هم اینجوری نیست چرا باید داداشمو بندازم زندان اخه  

گلم پس تا وقتی که دوست داری بقیه بهت ظلم کنن، وضعت همین میمونه... 

ادمی که نخواد حد و مرزاشو خودش واسه بقیه روشن کنه، ظلم میبینه، کتک میخوره، اذیت میشه، 

توهم نمی‌خوای، پس گلایه نکن!! 

در کامال وقاحت و بیشعوری کتکت میزنه تو حریم شخصیت دخالت میکنه، اونوقت تو میگی چرا باید ازش شکایت کنی؟؟ تا بفهمه تو اجازه نمیدی هرکسی هرکاری خواست باهات بکنه.. که البته اگه اجازه میدی که مشکلی نیست.. توسری‌خور بمون مبادا خم به ابروی داداش عزیزت بیاد!!

روزی ذرات پیکرم، در باد می‌رقصند🌬️، به دیاری دور می‌روند، و با دیگر ذرات خاک، پیوند می‌خورند.. آن روز از ذرات تنم، گلی می‌روید🌻 یا شاید گیاهی🌱.. و من دوباره زنده خواهم شد و در باد، ترانه خواهم خوند🤍🌬️
یه چیز تیز بردار، مثل قیچی ابرو، یا کابل شارژر، و اگه خواست بهت دست بزنه از خودت دفاع کن. نمیفهمم چر ...

عزیزم داداش شه هر چی بگی دوستش داره حتما 

برا خواهرش عزیزه 

میدونم کارش اشتباهه اما دیگه نه در این حد 😐

عزیزم داداش شه هر چی بگی دوستش داره حتما  برا خواهرش عزیزه  میدونم کارش اشتباهه اما دیگه ...

بیخود خشونت خانگی رو توجیه نکنید!!

چرا سفسطه میبافید؟؟ دوسش داره که کتک میزنه؟؟

واقعا تو همچین قرنی هنوز هیچ درکی از خشونت خانگی ندارید؟؟ 😐😐😐

بیخود خشونت خانگی رو توجیه نکنید!! چرا سفسطه میبافید؟؟ دوسش داره که کتک میزنه؟؟ واقعا تو همچین قرن ...

درسته با تمامی حرف های شما موافقم 

اما وسط همین دعوا ها یه بلایی سرش بیاد چی 

باز من نمیدونم 

استارتر بهتر میدونن 

ایشون جواب شما رو بدن درست تره 

دوستام مسخرم‌ میکنن که هنوز داداشم میاد دنبالم مگه من کیم منو ببرن اخه دبیرستان تا خونمون شاید پنج د ...

استارتر من روانشناسی میخونم تاپیک هامو اگه دیدی جا نخور برای خیلی وقت پیشه الان خیلی فرق کردم و اطلاعات زیادی دارم 

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀
2706