2703
2553
عنوان

داداشم خستم کرده😭

1585 بازدید | 41 پست

هرشب گوشیمو چک میکنه یک دفعه میاد تو اتاقم تاحالا اجازه نداده تنها بیرون برم مامانم و بابام شغلشون جوری هست که حتی دو‌ یا سه روز هم ممکنه خونه نیان برای همین همیشه از داداشم باید اجازه بگیرم چند روز پیش عکس یه پسری توی گوشیم رو دید انقدر منو زد که نفسم بالا نمیومد جرئت ندارم به مامانم یا بابام بگم چیکار کنم خسته شدم از دستش😭😭

چندسالتونه 

تصور کن یکی با فکر تو داره اهنگ گوش میده🎵 !قشنگه نه؟(:  یک تو آزرد مرا یک جهان شادم نکرد...🖤 این نمکدان خداجنس عجیبی داردهرچقدر میشکنیم بازنمک ها دارد 🤍 خدا هست کافیه صداش کنی ❤️ برا همتون یکی و ارزو میکنم از جنس آرامش بیاد و رنگ بریزه رو بوم زندگیتون و زندگیتونو پر از هزارتا رنگ قشنگ کنه . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

امان از دست داداشا😒

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2714

این دیگه درب مسجدِ 

نه میشه کَند نه میشه سوزوند 

نامزد رو میگند طلاق اینو بگو که هیچکاریش نمیشه کرد

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
چک کردن گوشی نشونه غیرته؟

داداش بی غیرت خوبه؟ 

داداش باید حواسش یه خواهر دسته گلش باشه

اسی داداشت یه عوضیه ک کتکت میزنه

نمیتونم از کارش دفاع کنم  

ولی کاش دوسِت داشت روت حساس بود نمیزاشت اب تو دلت تکون بخوره  منظور من این بود

بهتره یاد بگیری به بقیه اجازه ندی توی حریم شخصیت دخالت کنن!!

با پدر و مادرت در ارتباط بذار و تهدید کن اگه فقط یکبار دیگه بدون اجازه ات به حریم شخصیت تجاوز کنه یا بهت دست بزنه، زنگ میزنی به اورژانس اجتماعی (۱۲۳) و ازش شکایت میکنی و میندازیش زندان!!! 

از الان یاد بگیر از حقت دفاع کنی دختر و توسری‌خور نباشی!!

یکی از دوستای صمیمی من از بچگیش درگیر این موضوع بود، و دست اخر یروز وسط دعوا برادرش با چاقو کشتش، و تهشم گفتن که خودکشی کرده به همه!! فقط ماها که رفیق صمیمیش بودیمو اون چند روزی که بیمارستان بود خبردار شدیم فهمیدیم داداشش اونکارو باهاش کرده!! توهم از الان اگه سکوت کنی یا نهایتا میشی یکی مثل رفیق بدبخت بیچاره من!! یا یکی مثل هزار نفر دیگه که با کلی کبودی و زخم از خونه فرار کردن و اواره شدن یا به اولین خواستگار بله گفتن!!!

اگه بازم این اتفاق افتاد، سریعا فیلم بگیر یا صدا ضبط کن، با ۱۲۳ تماس بگیر، ازشون بخواه بیان اونجا!! بگو جونت در خطره!! علیه داداشت پرونده تشکیل بده تا بفهمه دنیا دست کیه!!

روزی ذرات پیکرم، در باد می‌رقصند🌬️، به دیاری دور می‌روند، و با دیگر ذرات خاک، پیوند می‌خورند.. آن روز از ذرات تنم، گلی می‌روید🌻 یا شاید گیاهی🌱.. و من دوباره زنده خواهم شد و در باد، ترانه خواهم خوند🤍🌬️
2706