2737
2734
عنوان

سندروم پیش از قاعدگی

171 بازدید | 16 پست

من خودم از چند روز قبل از پریوی تا روز دوم خونریزی شدیدا حالم روحی خراب میشد عصبی پرخاشگر کم حوصله بی طاقت افسردگی احساس بدبخت بودن ....حتی این روی روابطم با همسرم تاثیر گذاشته بود جوری که یک حرفی میزدم که باعث دعوا میشد و قهرهای طولانی .....خلاصه که تحقیق کردم دیدم کمبود منیزیم در بدن باعث این سندروم میشه مکمل منیزیم یک هفته قبل از پریودیم خوردم امشب پریود شدم دیشب و امروز یک شب و روز عاشقانه کنار شوهرم داشتم و حالم خیلی خیلی خوبه ... اگه مثل من میشین حتما منیزیم مصرف کنید روی منکه خدایش خیلی اثر گذاشته ...

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم دقیقا عین توام همش عصبیم سر شوهرم خالی میکنم دعوامون میش😑

در سکوت شب نقش رویاهایت را به تصویر بکش،ایمان داشته باش به خدایی ک ناامید نمی کند و رحمتش بی پایان است..:)متعهدم ب قلبش💍
2728
کلا ۷ روزشو هر شب قرص خوردی  یا ن فقط یدونه یک هفته قبل؟

از یک هفته قبل از شروع پریودی خوردم تو دورانشم میخورم 

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
منم دقیقا عین توام همش عصبیم سر شوهرم خالی میکنم دعوامون میش😑

حتما بخور از داروخونه بگیر بخور 

کاش قبل اینکه باردار بشم میدونستم اینو چون منم خیلی عذاب کشیدم سر این قضیه

عزیزم  منم از بس عذاب کشیدم فکر چاره شدم 

2740
باز خداروشکر راه چاره شو پیدا کردی ازاین به بعد کنترلش میکنی منم بعد بارداری حتما میخورم

منیزیوم کلا برای چیزاای مختلف مصرف میشه یکی از اونا کنترل سیستم عصبیه ، با دکترت مشورت کن شاید شاید تو بارداری هم مشکل نباشه ....

2706