2733
2739
عنوان

اینایی که میان عکس خریداشونو میزارن ....😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 112 پست
تاپیک الان من منظورته؟شاید اشتباه کردم اما بنظرم بین این همه تاپیک خیانت کتک انرژی مثبتم لازمه 

اره 

خوبه ولی شاید برای یه عده هم سطح خودتون انرژی مثبت داشته باشه 

کامنت هارو کامل خوندم اکثریت مشغول آه و ناله کردن بودن شاید الان جدی نگیرین ولی مطمئنا به حرفم میرسین که هرچی بیشتر زندگیتونو توی چشم بقیه کنین ضربشو رو میخورین

البته اگه معتقد به چشم نظر باشین

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک الان من منظورته؟شاید اشتباه کردم اما بنظرم بین این همه تاپیک خیانت کتک انرژی مثبتم لازمه 

والا ما که انرژی مثبت گرفتیم .نمیدونم چرا بعضیا فقط با تاپیکای دعوا حال میکنن😒

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 😍😍
2728
تاپیک الان من منظورته اگر کسی حسرت خورده عذرمیخوام ناخواسته بود اما باورکنید منم بدون مشکل نیستم شای ...

مبارکت باشه من که تاپیکت خرید میبینم کلی حال میکنم انگاری خودم خرید کردم

من یه صندل خاسم بخرم تو رنگش شک داشتم تا تاپیک زدم خوف کردم فش بخورم فوری پاک کردم😂🤐

نه حالا با گذاشتن عکس یه صندل و اینا چیزی نمیشه😂ولی خب

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟
اره واقعا منم خیلی آه کشیدم نکنید هم خرید هم غذا 

ببخشید ناخواسته بود ولی دلتون بزرگ کنید چهارتاعکس دلیل نمیشه من بدون دغدغه باشم

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
اره واقعا منم خیلی آه کشیدم نکنید هم خرید هم غذا 

نمونش...

ما اینجا ظاهر زندگی بقیه رو می‌بینیم

بیخیال براتون مهم نباشه

2738

من بشدت اعتقاد دارم 

بخاطر کرونا چند سالی بود رفت و امد با فامیل 

نداشتیم قیافه منم کلی تغییر کرده بود امسال برا اولین بار منو تو عید دیدن هی گفتن خوشگل شدی از فروردین تا همین امروز من مریض بودم وهمش به دکترا خرج میکنم اگه راه حلی دارین بگید چشم شورشون بی اثر بشه خسته شدم بخدا😭

بزار هركي دلش با هرچي خوشه باشه (به دلخوشي هاي هم كاري نداشته باشيم)

من بخاطر خودم نگفتم

😐

بخاطر خودشون گفتم

چون منم دقیقا با یه کاربری دیگم همینکارو میکردم و ضد حال میخوردم بعدش 

یه بار یه خانومی بنده خدا تاپیک زده بود و کچلی ارثی داشت و یه نفر که اتفاقا محبوب دل سایت هم هست عکش ...

فکر کنم فهمیدم کیو میگین

دقیقا الان اون یه آه میکشه در نهایت این بنده خدا یا موهاش شوره میگیره یا شپش میگیره یا شروع به ریزش میکنه یا سفید میشه یا.......😐

من که خوشحال میشم کسی خرید کرده حداقل آدم میبینه اطرافش مردخوب و آقام هست که به خاننش توجه کن  ...

همه مثل شما انقدر دیدشون قشنگ نیست

2706