2737
2739
عنوان

اینایی که میان عکس خریداشونو میزارن ....😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 112 پست
اتفاقا منم ب چشم زخم اعتقاد دارم و هروقت عکس خرید میزارم یا از همسرم تعریف میکنم بعدش دعوامون میشه ...

دقیقا همینه

بنظرم کار اشتباهیه بیای اینجا راجبشون صحبت کنی

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری به چشم نظر ندارم اما ممکنه خیلیا دلشون بگیره

یا اینجوری از شوهر و زندگیشون سرد شن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2728

یه بار یه خانومی بنده خدا تاپیک زده بود و کچلی ارثی داشت و یه نفر که اتفاقا محبوب دل سایت هم هست عکش موهای پرپشت و بلندشو فرستاد انگار نه انگار اون بنده خدا ممکنه دلش بشکنه 

از زمین دامن بیفشان همسفر با ماه باش🌙

چرا ما فقط باید بدبختی ببینیم و از بدبختی بگیم و از بدبختی بقیه خوشحال بشیم و خوشحالیه بقیه ناراحت ؟؟؟ .واقعا متاسفم برا کسایی که اینجوری میگن 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 😍😍
2740

کلا اینجا آدم میمونه چکار کنه،از بدبختیهامون میگیم،میگن ای بابا چرا کسی خوش نیست،چقدر غم چقدر ناله،از خریدامون میزاریم میگن نزارید یک عده ندارند آه میکشن،غیر مسایل ازدواج و مادر شوهر و خواهرشوهر هم هر چی دیگه تاپیکت بزاریم کسی نمیاد

اینو کلی گفتم وگرنه به شخصه بخاطر این همه هجمه ترجیح میدم تاپیکت نزنم

بیخیال بابا  تو اینستا پرع بعضیا بی هدف میزارن  حسرت خوردن ندار هرکس در حد وسع خودش دار ...

اره ولی خب بازم از جنبه انسانیت بخواهیم نگا کنیم کار درستی نیست

اگه هم به چشم نظر اعتقاد داشته باشن می‌فهمن که هرچی خوشی هاشونو بیشتر جار بزنن مشکلات زیادتری سر راهشون قرار میگیره

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟

تاپیک الان من منظورته اگر کسی حسرت خورده عذرمیخوام ناخواسته بود اما باورکنید منم بدون مشکل نیستم شایدم کارم اشتباه بود اما مگه اینستا پرنیس از اینا

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
اره ولی خب بازم از جنبه انسانیت بخواهیم نگا کنیم کار درستی نیست اگه هم به چشم نظر اعتقاد داشته باشن ...

من خودم نمیپسندم واقعیتش اما خوشم نیاد نگا نمیکنم همین

احتیار ی چیزایی دست خودمونع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
یه بار یه خانومی بنده خدا تاپیک زده بود و کچلی ارثی داشت و یه نفر که اتفاقا محبوب دل سایت هم هست عکش ...

کی معصومه؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
کلا اینجا آدم میمونه چکار کنه،از بدبختیهامون میگیم،میگن ای بابا چرا کسی خوش نیست،چقدر غم چقدر ن ...

دقیقا من فکرکردم  انرژی مثبت بدم وگرنه خودمم کم مشکل ندارم خواستم کمی از فشار مشکلات دوربشیم

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2706