2410
2553

واقعا چرا؟

همین الان توی یه تاپیکی بودم

شاید شما از روی ذوق بیایین عکسی که گرفتین رو بزارین ولی کلی کامنت خوندم که با حسرت نوشته بودن کاش ماهم پول داشتیم میخریدیم 

واقعا به چشم نظر اعتقادی ندارین؟

یا اونایی که میان با خوشحالی از رابطه عاشقانشون و زندگی گل و بلبلشون حرف میزنن

من کاربری قبلیم اینجوری بودم دقیقا دوروز نشده اون شادیه به کامم زهر میشد 

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟

همیشه تا بوده یه سریا پول دارن

یه سریا ذوق دارن

یه سریا هم پول ندارن

همیشه هم تر و خشک با هم سوختن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال بابا 

تو اینستا پرع

بعضیا بی هدف میزارن 

حسرت خوردن ندار هرکس در حد وسع خودش دار

بدم میاد اینجوری 

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2720
2714

تاپیک الان من منظورته؟شاید اشتباه کردم اما بنظرم بین این همه تاپیک خیانت کتک انرژی مثبتم لازمه 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
همیشه تا بوده یه سریا پول دارن یه سریا ذوق دارن یه سریا هم پول ندارن همیشه هم تر و خشک با هم سوخت ...

بله متاسفانه...

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟
والا دیروز از خوبیای شوهر گفتم امروز بی دلیل اعصابم بهم ریخته و ب اون بدبخت محل نمیدم نمیدونم چرا

بخاطر همین تاپیک هایی هست که میزنین

از روی تجربه گفتم

2706