2737
2739
عنوان

اینایی که میان عکس خریداشونو میزارن ....😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 112 پست
خودت چراا صدبار گفتی مماخمممم عملیه؟؟

منم اشتباه کردم

هرچند چیز بدیم نبود از من

من پول عملم با وام جور شد

نیستم شخص پولداری

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟
خانم شما خیلی جوان هستید  من دیدم جوان هستید و سن خودم بیشتر از شماست دلم گرفت و آه کشیدم حتی ...

نمیدونستم تاپیکم داستان میشه من تاپیکمو حذف کنم اینیستارو میخوان چیکار کنن؟توروخدا دلتونوبزرگ کنید 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونستم تاپیکم داستان میشه من تاپیکمو حذف کنم اینیستارو میخوان چیکار کنن؟توروخدا دلتونوبزرگ کنید&n ...

بخند عزیزم

من دوست ندارم اینجا سایت ناله و مویه بشه و با تاپیک های اینجوری مخالفم

دقیقا ادم باید عزت نفس داشته باشه

😁
خانم شما خیلی جوان هستید  من دیدم جوان هستید و سن خودم بیشتر از شماست دلم گرفت و آه کشیدم حتی ...

بله حقم دارین مسخره کنین فقط کسی درک میکنه که براش پیش اومده باشه🙄وقتی به چشم نظر معقتد نیستین حرفی ندارم

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟
2728
بخند عزیزم من دوست ندارم اینجا سایت ناله و مویه بشه و با تاپیک های اینجوری مخالفم دقیقا ادم باید ع ...

ممنونم چشم😍

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
ممنونم چشم😍 [/QUOTE]

چشمت پر فروغ

[QUOTE=249017242]بله حقم دارین مسخره کنین فقط کسی درک میکنه که براش پیش اومده باشه🙄وقتی به چشم نظر معقتد نیستین حرفی ...

خانم استارتر من فقط طبق منطق خودتون پیش رفتم

چرا چیزی که توصیه میکنید رو قبول ندارید

😁

من دیگه حرفی ندارم جواب کامنت کسی رو هم نمیدم

التماس اندکی تفکر

دقیقا پس کسی میوه نخره چون یکی دستش میبینه میوه گرونه میخواد من نمیدونم پول دماغ میلیونی میدن چیزی ن ...

سایت کلا شده خیانت و دعوا و طلاق همش انرژی منفی آدم پنج دقیقه تاپیک هارو میخونه حالش بد میشه اصلا

من خودم نه استوری میذارم نه وضعیت و نه چیزی دارم که باعث حسرت کسی بشه اما دیگه نمیشه به مردم بگیم نپوش و نخر که ما حسرت نکشیم الان توی دانشگاه خیلیا با ماشینای خارجی میان ماها پیاده و با وسایل نقلیه شهری باید آه بکشم پشت سر بنده خداها؟ 

❤️🤍PEGAH🤍❤️
2740