2733
2734
عنوان

همسرم میخواد ب تنهایی ب خارج از کشور مهاجرت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2666 بازدید | 62 پست
استارتر این بستگی به اعتماد بین شما داره اینجا جوش بده هرکی خیانت دیده پناه آورده اینجاو تاپیک زده ب ...

من بهش اعتماد دارم تاحالا ک خیانتی ندیدم ازش رابطمون هم خوبه اما نمی‌دونم تو دوسال چ اتفاقاتی می افته این نگرانم می‌کنه

متاسفانه شوهرمنم میخوادبره .اونم کجا ترکیه .میگه یکسال برو خونه بابات بادوتا بچه .اگه خوب بود بیام ش ...

ن شوهر من میخواد تحصیلی بره کانادا بعد من خودم خونه دارم  بمونمم خونه خودم میمونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون حرفهای خوبی زدید منم میتونم خودم اقدام کنم برم اما من دوست ندارم اینجا رو از دست بدم اول گفتم ...

منم شوهرم میخواد بره یه کشور عربی همین نزریکا البته اون قصدش اینه که منوبچهاهم ببره ولی نمیشه میگن باید ۶ماه اونطرف باشه بعد ۶ماه منوبچهابا ویزای پیوست خانواده بریمـ

البته هنوز رفتن خودش هم قطعی نشده 

2731
من باشم.. خدا شاهده دروغ نمیگم.. میگم پاتو بذاری اون طرف هر کی بیاد سمتم باهاش دوست میشم.. چون مطمئن ...

منم از همین میترسم چون خیلی هم ب خارجی ها علاقه داره یهو با ی خانمی آشنا بشه رابطشون ب جاهای بد بکشه 

بهتره درباره ی همه این موضوع ها باهاش حرف بزنی  فقط احساسی نشو منطقی حرف بزن

من بهش میگم هیچی نمیگه و میگم چیکار می‌کنی دو سال میگه همون کاری ک تو می‌کنی 

همیشه سوال منو با سوال جواب میده بعد هم میگه یعنی ب من شک داری ک اینو پرسیذی اگه بگم آره قهر می‌کنه 

دوسال طولانیه من خیلی تحقیق کردم بعد۶ماه باویزای پیوست شمامیتونی بری که

اره همین اولش هم میتونم برم اما این میخواد بره عین دوسال و اونجا درس بخونه من تک و تنها تو شهر غربت چیکار کنم با شرایط سخت دانشجویی و با ی بچه 

میگم اون بره درسش تموم ش شرایط یکم بهتر شد من برم 

من بهش میگم هیچی نمیگه و میگم چیکار می‌کنی دو سال میگه همون کاری ک تو می‌کنی  همیشه سوال منو ب ...

😂 😂 

بگو شک که نه ولی سوالی که برای همه پیش میاد ولطفا سوالمو با سوال جواب نده 

والا اگه شوهر کنم اینجوری بهم بگه باهاش قهر میکنم😅

2706