2733
2734
عنوان

همسرم میخواد ب تنهایی ب خارج از کشور مهاجرت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2674 بازدید | 62 پست

من باشم.. خدا شاهده دروغ نمیگم.. میگم پاتو بذاری اون طرف هر کی بیاد سمتم باهاش دوست میشم.. چون مطمئن باش اون هم بره اون طرف همین کار رو میکنه..میدونم راهنمایی خوبی نکردم اما شناخت بالایی از مردها دارم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فکرکنم فقط من عجیم، نمیزارم شوهرم تا شهردیگه تنها بره😩

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂

من از این شهر به اون شهر هم قبول نمی کنم باز بستگی داره به روابط تون اگه اختلافی ندارین اگه مورد اعتمادت هست وگرنه بره اونجا کافیه یکی سر راهش پیدا بشه شما که هیچی قید بچه اشو هم ممکنه بزنه هر چند همین جا هم شده عین تگزاس 

بابا آدم اینجا شب می‌خوابه صبح پا میشه صدتا اتفاق افتاده، گیرم رفت، شما تحمل کردی یه اتفاق بزرگ افتاد مرزها بسته شد سالها نتونستید همو ببینید جریان چی میشه، من بشخصه یا باید منو می‌برد یا قبول نمیکردم 

🥴امضام نمیاد 

مگه دانشگاه تو ایران نیست بره خارج ادامه بده 😠

این مستی ها واسه دختر پسر مجرده 

اگه همچین برنامه ای داشت نباید زن میگرفت نباید بچه میاورد 

اخه کدوم ادمی دو ساااال تمام بدون همسر میتونه تحمل کنه

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

اگر رشته تاپ و دانشگاه معتبری خوندن و برتری علمی دارن شرایط فرق میکنه 

ولی اگر تو زمینه درسی ادم‌متوسطی هستن با زن و بچه و هزینه بالای مهاجرت تحصیلی ، اصلا عملی هست که شما جدی گرفتی ؟ 

متاسفانه شوهرمنم میخوادبره .اونم کجا ترکیه .میگه یکسال برو خونه بابات بادوتا بچه .اگه خوب بود بیام شماروهم ببرم😐

ولی شتردرخواب بیند پنبه دانه😄

فقط میگی من اسکولم بره عشق و تفریحش و بکنه بعد بگه بدرد نمیخورد

بستگی به خیلی چیزها داره اول شخصیت و رابطه خودتون و بعد شرایطش  تو اون کشور و همینطور شرایط شما اینجا 

کسانی که تحصیلی  میرن بعد از یه مدت که ساکن شدن میتونن برای خانواده شون ویزای پیوست بفرستن ولی  ببین ازپس هزینه زندگی اونحا برمیاد  که شما هم برید یا فقط حرفه  و اصلا اجازه کار همراه با تحصیل  داره اگر اجازه کار نباشه ویا ساعات محدود مجاز به کار باشه ببین  دریافتیش به اندازه تامین زندگیتون هست

مهم پیشرفت و اینده خوبی هست که در انتظار ادماست  منم اگر روزی همسرم بخواد بره حمایتش میکنم&nbs ...

منم اولش مث شما فکر کردم 

اما واقعا نمی‌دونم تو این دوسال چ‌اتقاقاتی قراره بیافته یهو دیدی گقت نیومدی هم مهم نیست 

استارتر این بستگی به اعتماد بین شما داره اینجا جوش بده هرکی خیانت دیده پناه آورده اینجاو تاپیک زده بعد همه فک میکنن همه مردا بدن مردخوب هم پیدامیشه اگه فقط به خاطر دختر میخواس بره اونور مگه همینجاکم پیدامیشه حتی متاهل هاشم دوس پسر دارن دیگه هرچی میشه ربطش ندین به ربع کیلو گوشت

اگه میدونی شوهرت دوستتون داره و بهش اعتماد داری بزار بره ولی دوسال طولانیه ازش بخواه زودتر واسه بردن شمااقدام کنه

بستگی به خیلی چیزها داره اول شخصیت و رابطه خودتون و بعد شرایطش  تو اون کشور و همینطور شرایط شما ...

ممنون حرفهای خوبی زدید

منم میتونم خودم اقدام کنم برم اما من دوست ندارم اینجا رو از دست بدم اول گفتم همسرم بره ک شرایط اگه اوکی بود من مهاجرت کنم 

2706