2737
2734

نمیدونم باید حمایتش کنم یا مخالفت 

میگه تحصیلی برم شرایط اوکی شد میام دنبال شما نمی‌دونم از پس زندگی با ی بچه برمیام یا اینکه چجوری دو سال بچه رو نگه دارم به تنهایی با سختی ها و مشکلات الان 

اصلا خودم تنها چی میشم خب کشوری ک می‌ره اختلاف ساعت هست مطمینا ی مدت ک بگذره تماس هامونم کمتر میشه نمی‌دونم اصلا چ کنم 

مهم پیشرفت و اینده خوبی هست که در انتظار ادماست 

منم اگر روزی همسرم بخواد بره حمایتش میکنم 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اصلااا اهل فاز بد دادن نيستم 

اصلا اهل الكي نع گفتن نيستم 

ولي اگر خودم تو شرايط شما بودم 

نميزاشتم همچين كاري كنه 

ميگفتم الان با ي بچه كاري برو حداقل ك ماهم بتونيم بريم 

يني خي تنها 

اين فكرارو بايد قبل ازدواج يا قبل بچه ميكردي 

از دل برود هرانكه از ديدع برفت

اگر سوالي راجب قانون جذب داشتيد بپرسيد بهتون ميگم💎⚡️

اگه مطمئنی ازش خوبه

ولی نکنه بره تو و بچه رو تنها بذاره 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706