2733
2734

تاپیکای قبلم در مورد خونه مون گفتیم فروختیم پول لازم داریم 

میخوایم ماشین رو هم بفروشیم سهم مادرش رو هم بدیم از رو پول ماشین 

الان همسرم خیلی تو فکر چند روزه اصلا خوب باهام صحبت نمیکنه 

هر وقت ناراحته سمتم نمیاد میرم بغلش کنم میگه نکنم حوصله ندارم 

منم خیلی اعصابم از دست مادرش و خانواده اش خرابه چکار کنیم دیگه 

نمیشه کاری کرد 

یه مغازه هم بود همسرم میخواست بخره فروشنده زده زیرش الان قیمت بالاتر گفته 

همسرم الان بجای اینکه دیگه بهش فکر نکنه فراموش کنه 

بره دنبال خونه که خونه بخریم فکر و خیال میکنه 

منم الان حامله ام رفتم تو پنج ماه اصلا طاقت ناراحتیش رو ندارم قلبم به درد میاد 

میبینم ناراحته 

چند روزه تو خودشه همش باهاش صحبت میکنم خیلی کم جواب میده 🤕😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عین من چندهفته پیش ماشینمونو فروختیم بقدری ناراحت بود که قلبم داشت براش پرپر میشد انقد تو فکرش بودم کارم گریه بود همش ولی الان دیگ عادت کرده بدون ماشین خودمم خیلی ناراحت بودم ولی دیگ باید میفروختیم 

2728
اخییی عزیزممم، منم مثل تو هستم، شوهر من بروز نمیده ناراحتیشو و میگه درستش میکنم، ولی در عرض سه ماه خ ...

همسرم منم همین طوری از وقتی ازدواج کردیم خانواده اس خیلی اذیتش کردن موهاش سفید تر شده با ۲۹ سال سنش

الانم لاغر شده😔

اره هر وقت اینطوری میشه تو فکره کم باهاش حرف میزنم  کاری نمیکنم ناراحت بشه   خودمم دلم م ...

حق داری عزیزم

مواظب خودت و نی نی باش و به خودتون برس تا همسرت حالش بهتر بشه گلم

روز خوبی داشته باشی

❤️🤍PEGAH🤍❤️
2738
عین من چندهفته پیش ماشینمونو فروختیم بقدری ناراحت بود که قلبم داشت براش پرپر میشد انقد تو فکرش بودم ...

مشگلی با فروش ماشین نداریم 

قبل ازدواج همسرم خونه کلنگی میخره که سرمایه داشته باشه پولش کم بوده مادرش بهش میده و بهش مبگه بفروشم سهم یه دنگ از پول رو بهت میدم 

پارسال پژو خریدیم بخاطر سفرمون که بلیط داشتیم پدرش کارای سندش رو انجام داد و ماشین رو به اسم مادرش زد

حالا که خونه فروش رفته  مادرش و برادراش کلی دعوا سرو صدا که ماشین مال ماست همین بده مادرم 

پول سهم مادرش از پول ماشین کمتره 

الان همسرم برای همین ناراحته که به ناحق پول بیشتری گرفتن 

پولی که من چندسال زحمتش رو کشیدم

مشگلی با فروش ماشین نداریم  قبل ازدواج همسرم خونه کلنگی میخره که سرمایه داشته باشه پولش کم بود ...

اخی عزیزم ایشالا درست میشع ناراحت نشید خوب نمیداد بهش میگفت هر وقت خونه رو فروختم میدم البته تقصیر خودش هم هست وقتی برگشت میرفت سند میزد چه عجله ای بود که زدن به نام مادرش

عین من چندهفته پیش ماشینمونو فروختیم بقدری ناراحت بود که قلبم داشت براش پرپر میشد انقد تو فکرش بودم ...

همسرم مردیه که پولش رو برای خودش لباس نخرید از صبح تا شب کار کرد تا برای خودش سرمایه داشته باشه ماشین بخره برای خودش 

الان برادراش زورشون میاد که همسرم وضعش ا  اونا بهتره 

همسرم پسر بزرگه خواهرم ندارن 

چهارتا برادر که با همسرم مشگل دارن 

چون همسرم بهشون پول نمیده زورشون میاد

اخی عزیزم ایشالا درست میشع ناراحت نشید خوب نمیداد بهش میگفت هر وقت خونه رو فروختم میدم البته تقصیر خ ...

بهش هم گفته ماشین رو میفروشم پول میدم بهت 

مادرش طمعش زیاده برادراشم رو مخ مادرش کار کردن که ماشین بده بهش 

همسرم مردیه که پولش رو برای خودش لباس نخرید از صبح تا شب کار کرد تا برای خودش سرمایه داشته باشه ماشی ...

ولشون کن بهش بگو تا ته دنیا من باهاتم تو نیازی به هیچکس نداری بلخره هرادمی برا داشته هاش زحمت کشسده ایشالا دوبرابرش میاد تو زندگیتون به فکر نینی تون باشید قراره بیاد و زندگبتونو متحول کنه

2706