2733
2734
عنوان

چکار کنم همسرم دیگه بهش فکر نکنه🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 26 پست
اخی عزیزم ایشالا درست میشع ناراحت نشید خوب نمیداد بهش میگفت هر وقت خونه رو فروختم میدم البته تقصیر خ ...

ماجرا داشت 

روز قبل سفرمون که بلیط داشتیم ماشین خریدیم 

پدر و مادر همسرم اونا هم میخواستن برن مسافرت و ماهم بعد از سفرمون بریم پیش اونا برای همین پدرش کارای ماشین رو انجام داد 

الانم زیرش زدن و ماشین رو گرفتن برای خودشون 

همسرم باهاشون دعوا کرده گفته منکه راضی نیستم پول بیشتر ازم گرفتین  ولی خدا خودش جوابتون رو میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولشون کن بهش بگو تا ته دنیا من باهاتم تو نیازی به هیچکس نداری بلخره هرادمی برا داشته هاش زحمت کشسده ...

اره عزیزم کلی باهاش صحبت کردم بهش گفتم ولشون کن بهشون فکر نکن 

به فکر زندگی مون باش خونه بخریم از پیش شون دور شیم پیشرفت کنیم 

همسرم  همس میگه دلش میخواد بهترین زندگی رو داشته باشه که حتی برادراش تعجب کنن 

همین طوریش که کلی حسودی میکنن بهمون 

وای به حال اینکه خونه از خودمون باشه دور هم بشیم ماشین کلی چیزای دیگه بخریم

2731
اره عزیزم کلی باهاش صحبت کردم بهش گفتم ولشون کن بهشون فکر نکن  به فکر زندگی مون باش خونه بخریم ...

ایشالا گلم ادمای حسود هیچوقت موفق نمیشن حتی اگه کلی دارایی ام داشته باشن چون که خسیس و تنگ دلن هیچوقت لذت نمیبرن 

مهم نیست ایشالا که دلتون خوش باشه پول جایگزین میشه 

مرسیی عزیزم انشالله 🙏❤❤ 

اره انشالله بیشتر بشه دخترمون هم دنیا بیاد زندگی مون تغییر میکنه 

همسرم خیلی از دست شون ناراحته میگه عمین که بچه دنیا بیاد از اینجا میریم خونه اجاره  کردیم مجبوری نزدیک خونه مادرش اجاره کردیم

ایشالا گلم ادمای حسود هیچوقت موفق نمیشن حتی اگه کلی دارایی ام داشته باشن چون که خسیس و تنگ دلن هیچوق ...

اره عزیزم اصلا موفق نمیشن 

باورت میشه برادر کوچیکش که ازدواج کرده یبارم با زنش خونه ما نیامدن توی این دوسالی که ازدواج کردیم که چی 

مادرش میگفت که جاریم به منم حسودیش میشه 

2740

از برادر جماعت دیگه هیچ خیری در نمیاد.... برادر شوهرام همه ارث پدرشون خوردن وقتی شوهرم رفت در خونشون ارثم بدید گفتن اول برو ازمایش دی ان ای بده چون ناتنی هستی و داداشمون نیستی یعنی ب مادر فوت شدش تهمت زدن خلاصه که بهش بگو متوقع نباش 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
اره عزیزم اصلا موفق نمیشن  باورت میشه برادر کوچیکش که ازدواج کرده یبارم با زنش خونه ما نیامدن ...

بهتر نبان شمام راحتید اینجوری 😉برادری که به برادرش به چشم کارت بانکی نگاه کنه همون بهتر نیاد 

از برادر جماعت دیگه هیچ خیری در نمیاد.... برادر شوهرام همه ارث پدرشون خوردن وقتی شوهرم رفت در خونشون ...

ای وای چقدر بد 

ایناهم همین طورین همسرم موقع کار و پول میشناسنش 

بردار کوچیکرش همش با رفیقاشه از همسرم پول خواست ماشین بخره بهش نداد که میره با رفیقاش ولگردی اخرم تصادف میکنن 

الان یکساله باهم قهرن دعوا کرد باهمسرم چرا بهش پول نداد حتی رو همسرم میخواست چاقو بکشه در این حد 

بهتر نبان شمام راحتید اینجوری 😉برادری که به برادرش به چشم کارت بانکی نگاه کنه همون بهتر نیاد 

اره دقیقا 

فقط دعا میکنم انشالله دخترمون به سلامتی دنیا بیاد از این منطقه دور بشیم بریم توی خونه خودمون 

راحت بشیم