2737
2739
عنوان

دختر دایمو پیدا کردن بچه کاملا اغفال شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 67 پست
خب عزیز راستشو بگین اغفال کرده اغفال کردنم مگه جرم نیست؟

اغفال  و تجاوز و ادم ربایی زدن برای شکایت  

عضو گروه نارنجی شروع ۹/۱۲وزن فعلی ۷۹،قد ۱۶۴   هدف اول ۷۰  هدف دوم ۶۵ به امید روزهای روشن برای هممون خودت معجزه زندگی خودت باش                         محدودیت های ذهنیت را کنار بگذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلامم کجا پیداش کردید بلاخره؟؟؟ باباش کاریش نداشت؟ دختر داییت خوبه؟ روحیه اش چطوره؟ معتاد نشده؟

همون اصفهان  دقیق نمیدونم کجاش .نه کاریش نداشتن  دایم میگه مطمئنم دخترم گول حرفا پسررو خورده چون پسره معروفه از بدنامی ...معتاد نشده ولی بهش قرص داده متادون

عضو گروه نارنجی شروع ۹/۱۲وزن فعلی ۷۹،قد ۱۶۴   هدف اول ۷۰  هدف دوم ۶۵ به امید روزهای روشن برای هممون خودت معجزه زندگی خودت باش                         محدودیت های ذهنیت را کنار بگذار
قانون ایرانو نمیدونم اینجوری هست یا نه ولی اگر دختر زیر 18 باشه و با پای خودشم رفته باشه  به شر ...

پسره ۲۵ سالشه 

الهی خدا چنین شرایطی را برای هیچ خانواده ای پیش نیاره . واقعا سخته ما داریم تعریف می کنیم سخته چه برسه به اینکه از نزدیک درکش کنیم . تورا خدا بیشتر مواظب دخترهاتون باشید واقعا چرا دست هر بچه 4 ساله ای یه دونه گوشی دادیم ؟؟ چرا تواین سن به جای اینکه سرگرم درس باشن سرگرم اینستا و واتساپ و... هستن ؟؟

2740
لینکی که فرستادم رو بخون عزیزم.  کامل توضیح داده.  اگر مشخص بشه که اغفال کرده و تجاوز کرده ...

انشاالله که اون پسره به سزای کارش برسه تا حداقل برای کسی دیگه پیش نیات

چرا عزیزم جرمه.  اغفال خودش جرمه.   این صفحه رو بخون توضیح داده https://asalaw.co/ph ...

ممنون خیلی مفید بود

اگر تجاوز کرده که سرش میره بالای دار اگر اثبات شه...اثبات نشه جفتشون شلاق میخورن متاسفانه...تعرض کرد ...

تعرض 

خوبه که قصه داره سریع پیش میره😁

ای کاش قصه بود .ابروی یه خاندان رفته داییم اگه تلاشی میکنه که پسررو بندازه زندان برا اینه گوشه ایی از ابروش برگرده بگن دخترو بزور بردن .خدانصیب هیچ خانواده ایی نکنه

ای کاش قصه بود .ابروی یه خاندان رفته داییم اگه تلاشی میکنه که پسررو بندازه زندان برا اینه گوشه ایی ا ...

نگران نباشید با زمان همه چی یاد آدما میره...فقط کافیه یه قضیه جدید دیگه از طلاق و ازدواج و دعوا یکی دیگه پیش بیاد تا شما فراموش شید..غصه این قضیه رو نخورید

ببین شکایت هم کنه هیچ کاری نمیکنن..

من این اتفاق افتاد توی زندگیم بابام شکلیت کرد ولی هیچ کاری نکردن..

حقو به پسره میدن و دختره بیشتر از هر چیزی تحقر میشه..

لطفا نزارین پای دختر ۱۵ ساله به دادگاه باز بشه..

من بدترین خاطره هامو توی دادگاه داشتم یکی برای جداییم یکیم برای فرارم با اینکه من خونه دوستم بودم و با عموش دوست بودم عموی دوستم اومد منو بزور از خونه دوستم برد وقتیم که خواستم پیاده بشم توی فلکه شهر بودیم جیغ میکشیدم اون منو کشون کشون برد توی ماشین هیچکس هیچی نگفت..

هر چیزی بشه حقو به پسر میدن 

دستاشو میگیری تو اوج آرامش🖤من دیگه دستاتو هیچوقت نمیخوامش..زوم میکنه رو تو .. دوربین عکاسیش..معلومه از کارات چند وقته میشناسیش:) گریه نمیکنم وقتی با اون شادی🖤برام مهم نیستی✋🏻 از چشمم افتادی💔(بعد از یک سال رابطه خیلی صمیمی با کلی خاطرات و دیوونه بازی و عشقی که همه صداشو شنیده بودن!پا روی عشق و دلم گذاشت و ترکم کرد:)خلاصه که الان خانوم خونش یکی دیگس!مادر بچه های آیندش یکی دیگس..)اما من هنوزم به خودم و زندگیم امیدوارم و از خودم اسطوره میسازم💚🌱