2733
2734
عنوان

دختر دایمو پیدا کردن بچه کاملا اغفال شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2235 بازدید | 67 پست
ببین شکایت هم کنه هیچ کاری نمیکنن.. من این اتفاق افتاد توی زندگیم بابام شکلیت کرد ولی هیچ کاری نکرد ...

متاسفم عزیزم 😔خیلی بده که حق زنا و دخترای ما ضایع میشه ..

عضو گروه نارنجی شروع ۹/۱۲وزن فعلی ۷۹،قد ۱۶۴   هدف اول ۷۰  هدف دوم ۶۵ به امید روزهای روشن برای هممون خودت معجزه زندگی خودت باش                         محدودیت های ذهنیت را کنار بگذار
نگران نباشید با زمان همه چی یاد آدما میره...فقط کافیه یه قضیه جدید دیگه از طلاق و ازدواج و دعوا یکی ...

تا یادشون بره ماها  زیر فشار حرف ها و کنایه های مردم جون دادیم.دونفر احمق باعث میشن یه خانواده بزرگ زیر سوال بره .خیلی بده 🥺

عضو گروه نارنجی شروع ۹/۱۲وزن فعلی ۷۹،قد ۱۶۴   هدف اول ۷۰  هدف دوم ۶۵ به امید روزهای روشن برای هممون خودت معجزه زندگی خودت باش                         محدودیت های ذهنیت را کنار بگذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا یادشون بره ماها  زیر فشار حرف ها و کنایه های مردم جون دادیم.دونفر احمق باعث میشن یه خانواده ...

بابا بچگی کرده سخت نگیرید ..همش میگذره..همه اینایی که دهنشونو باز میکنن خودشون صد تا چیز بدتر تجربه کردن فقط رو نمیکنن...

اغفال در لغت به معنای فریفتن و به غفلت انداختن دیگری است. 

در اصطلاح عامه منظور همان گول زدن و سر دیگری را شیره مالیدن است. 

در واقع فردی که با وعده ی ازدواج یا هر وعده ی دیگری با دختری رابطه برقرار می کند، دختر را فریفته و از این راه به مقصود خود دست می یابد. 

ممکن است فرد با اهداف مالی و به قصد کلاهبرداری اقدام به فریب دختر نماید و به هدف خود دست یابد. گاهی فرد دختر را در موقعیتی خاص قرار داده و با تهیه تصویر از او، اقدام به اخاذی می نماید. 

بنابراین بسته به نیت و غرض فرد فریبکار، آسیب های گوناگونی ممکن است برای زنان و دختران ایجاد شود. مجازات فرد فریبکار نیز بر مبنای اینکه موجب پیدایش کدام اتفاق می شود متفاوت است.

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2731

در جرم زنا زمانی که صحبت از اغفال دختر می شود، تغییر مهمی در نتیجه و حکم دادگاه ممکن است ایجاد شود. 

به این نحو که اگر اثبات شود دختر واقعاً فریب خورده است، مجازات پسر از 100 ضربه شلاق به اعدام تغییر می یاید. 

بنابراین صحبت بر سر جان یک انسان است.

لذا نمی توان به راحتی این ادعا را پذیرفت و تا زمانی که اثبات نشود دختر واقعاً اغفال شده و در اثر فریب تن به رابطه داده است تجاوز اثبات نمی شود.

البته باید وجه دیگر موضوع را هم دید. در قوانین ما اثبات تجاوز بسیار سخت و حتی غیر ممکن است و در موارد بسیاری فرد متجاوز به سادگی از زیر بار اعدام در می رود.

در مورد رابطه نامشروع هم همین است. دختر باید بتواند اثبات کند که اغفال شده. 

به هر حال زنا به عنف یا تجاوز با دلایل زیر اثبات می شود:

• چهار بار اقرار متهم.
  • شهادت چهار شاهد مرد یا سه مرد و دو زن.
       أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

وعده ی ازدواج دادن به تنهایی جرم نیست و حتی الزام آور هم نیست.

اما چنانچه فردی به دیگری وعده ازدواج داده و از این طریق از دختر سوء استفاده مالی نماید، به مجازات های زیر محکوم می گردد:

• حبس از یک تا هفت سال.
  •  پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده است.
اینکه فریبش داده  و به بهانه ازدواج بردتش ولی بعد میخاسته بهش تجاوز کنه .قابل قبول نیس؟

چطوری میشه اینا رو اثبات کرد؟ اگ تو چت گفته باشه میشع ولی اگ صرفا زبانی باشه نمیشه اثبات کرد

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2740