2737
2739
عنوان

دختر دایمو پیدا کردن بچه کاملا اغفال شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2235 بازدید | 67 پست
خود دختره عقل داشته خو نمی‌رفت باهاش ،چرا ازپسر شکایت کنه؟دختر خودش و تنبیه کنه اگر ناراحته

دختر سنش کمه .الان که ازش میپرسن چرا رفتی میگه نمیدونم اون گفت بریم  تا باهم ازدواج کنیم منم گفتم بریم

عضو گروه نارنجی شروع ۹/۱۲وزن فعلی ۷۹،قد ۱۶۴   هدف اول ۷۰  هدف دوم ۶۵ به امید روزهای روشن برای هممون خودت معجزه زندگی خودت باش                         محدودیت های ذهنیت را کنار بگذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خودش رفته و به اجبارو زور نبوده نمیتونید ادعا ادم ربایی کنید سنش ۱۵ هست یعنی فهمیده داره چیکار ...

فریب و اغفال چی .

عضو گروه نارنجی شروع ۹/۱۲وزن فعلی ۷۹،قد ۱۶۴   هدف اول ۷۰  هدف دوم ۶۵ به امید روزهای روشن برای هممون خودت معجزه زندگی خودت باش                         محدودیت های ذهنیت را کنار بگذار
2728

ی مورد اینجوری رو دیدم دختر میگ خودم باهاش رفتم پسر هم آزاد میشه

دخترا الان ک دیگ ساده نیستن این چ جور پاشده دنبالش رفته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
 وقتی یه ادم شیاد یکی رو فریب میده با حرفای قشنگنش بنظرتون باید باهاش چیکار کرد .یه پرونده دیگه ...

والا ما نه قاضی هستیم نه فرمانده کلانتری 

اما همیشه حقیقت رو بگین 

شما گفتین چیکار کنین تا طرف محکوم بشه در صورتی که فکر میکنم اطلاع کاملی از قضیه نداشته باشین دوست گرامی

فریب و اغفال چی .

اینو شاید بتونید

اونم زیاد سخت نمیگیرن.

ولی ادم ربایی نگید چون میتونه ادعا شرف کنه بعد ورق بازی میگرده شما بدهکار میشید اون طلبکار

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
2740
خب دختر داییتم دلش خواسته که رفته فقط پسره که محکوم نمیشه الان داییت میخاد دخترشو تبرئه کنه  و ...

اره متاسفانه .دلم به حال هردوشون میسوزه

مگه ایران نیستی ک قانونشو ندونی

چرا ایرانم...از این لحاظ میگم ایرانو نمیدونم..چون یکی از دوستام ایران نبود و این اتفاق برا خواهرش افتاده بود ...مرده رفت زندان...ولی قانون ایران عین اروپا نیست 

عزیزم بهتره حقیقت رو بگن.   اولا بیخود مدیون یه آشغال نمیشن،   ثانیا اغف ...

خب تجاوزم کرده .نمیشه که قصر در بره  .پسره با حرفاش دختررو گول زده .

برا پسر مردم شر درست نکنید خودتون که میدونید جفتشون میخواستن

شر چی 😑 این پسر پرونده داره چنتای دیگه رو هم اینجوری بدبخت کرده .با زبون چرب و ندم دختررارو میبرده و بعد تجاوز با این حرف که دختره هم میخاسته در میرفته

2706