2737
2734

نمیگم من مقصر بودم اما شاید ۲۰ درصد... اون ۸۰ درصد مقصره 

ن میاد آشتی کنه ...ن روی خوش نشون میده 

خونم شده مث زندان برام 

تنها کاری ک دیشب کرد من دکتر بودم اومدم دیدم خونه رو کامل جمع کرده کلی هم ظرف شسته 

خواهرم میگ منو شوهرم قهر میکنیم بعد از ظهر آشتی میکنیم 

اما شوهر من حتی اگر التماسشم بکنم با وجود اینکه آشتی هم میکنه بازم سر سنگینه 

تو عمرم آدم به این کینه ای ندیده بودم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

شوهرتو با شوهر خواهرت مقایسه نکن حتما اونم ویژگی های بدی داره که شوهرت نداره

به خانواده خیلی بستگی داره اگه پدر مادرش کینه ای هستن قطعا رو بچه ها تاثیر داره 

فرصت دادم بخشیدم خدا جهنم زندگیم رو بهشت کرد خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همینکه در غیلبت کار کرده تو خونه شک نکن عاشق تو و زندگیش هس

خوب اخلاق همه که مثل هم نیس بعضی مردها قهراشون اینطوریه با این کارها هم نشون میدن دوستت دارم و فعلا قهرم 

ضمنا کینه ای اگه بود یه لیوان جابه جا نمیکرد

2740

قهر تو زندگی مشترک معنی نداره که؟! 

هرچی اذیتتون میکنه باهم حرف بزنید خالی بشید تمام 

این کارا زندگی رو تلخ میکنه 

اینبار ک به وضعیت عادی برگشتید 

قشنگ چایی دم کن تنگش کیک یا شیرینی بزار یه اهنگ ملایمم بزار بشین باهاش صحبت کن 

بگو دوست دارم از این به بعد مثل ادمهای متمدن رفتار کنیم 

مشکلاتو بیان کنیم تو دلمون چیزی نمونه 

اما قهر نکنیم 

سعی کنید وقتی حالتون خوبه بعضی چیزارو نهادینه کنید تو زندگیتون

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜

هر مردی یجور اخلاق داره. شوهر من دعوامون بشه طاقت نمیاره ۱ ساعتم قهر باشیم انقدر هی میاد منت کشی تا من باهاش آشتی کنم. شما هم میبینی اخلاق شوهرت جوریه که نمیاد منت کشی خودت برو پیش قدم شو باهاش آشتی کن نزار الکی زندگیتون تلخ بشه

شوهر منم وقتی بحث مون میشه  زود میره ظرف ها را میشوره دلم براش میسوزه خیلی مظلومه ، همین که شوه ...

همینو میخام بگم مرد کینه ای ندیده اسی

همسر من اگه قهر کنه در حال مرگم باشم خودم باید برم دکتر پس من چی بگم

دست راستم گچ بود هرچی میگفتم ظرفها رو بشور یا جارو بکش زیر بار نرفت با مسخره بازی رد میشد و خودم انجام میدادم........

وقتی قهرمیکنه کلا بی تفاوت باش هررفتاری میکنه عین خودشوانجام بده بی محل میکنه بی محل کن.اگه هی منت بکشی بیشترخودشومیگیره البته این روشوهرمن جواب میده تورونمیدونم.مثلا سریه چیزبیخود دوسه شب قهربود بعدسریع جاشوجداکرد رفت جداخوابید من اصصصصلا اهمیت ندادم بچه هاروسرجاشون میخوابوندم خودمم سرجام میخوابیدم دوشب جداخوابید دیشب هی منتظربودکه من جاروبندازم جااونم پیش خودم بندازم جای همه روانداختم جای اونواصلاننداختم.رفت خودش متکاپتوشواوردسرجای قبلیش که پیش من بودگرفت خوابید😁

همین که خونه رو جمع کرده یعنی معذرت خواهی دیگه،مغروره نمیتونه بگه ببخشید

توام انگار نه انگار قهر بودید اصلا،یه روز عادی رو باهاش شروع کن به حرف زدن و تمام

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
چرا قهر کردین میشه بگی

چون من با جاریم قهرم 

برادرشوهرم مبخواست بره دوست دختر بازی جاریمو بیاره خونه ما بعد خودش بره من هم امتحان داشتم هم ازش خوشم نمیاد کلا ( فک کن عید میشه خونم نمیاد ۶ساله نیومده مادرشوهرم اینا پارسال میخواستن بیان خونمون گفته منو بذارین خودتون بربن من خونه اونا نمیام )

گفتم چرا یکی دیگه میخواد بره خوش گذرونی من جورشو بکشم ...به شوهرم گفتم بگو ما نیستیم ...اونم بحرفم نکرد گفت خونه ابم بیارش البته برادرشوهر دیگم شوهر جاریم نیست مجرده

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم