2737
2734
عنوان

۴شبه با شوهرم قهریم ...روی خوش نشون نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 46 پست
وقتی قهرمیکنه کلا بی تفاوت باش هررفتاری میکنه عین خودشوانجام بده بی محل میکنه بی محل کن.اگه هی منت ب ...

عزیزم البته توصیه نمیکنم که توکارمنوانجام بدی شایدنتیجه ی عکس بده.نمیخوام رابطه تون خراب بشه

عزیزم البته توصیه نمیکنم که توکارمنوانجام بدی شایدنتیجه ی عکس بده.نمیخوام رابطه تون خراب بشه

ممنون عزیزم 

من دوست ندارم پیش قدم بشم منم اخلاقم مثل شماست

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینکه شوهرتو با بقیه مقایسه کنی کار درستی نیست خودت هم حتما هی میگی بهش اینارو اونم بیشتر قهر میکنه یا اینکه چیزایی گفتی ک باعث شده خیلی ناراحت بشه،شایدم کلا اخلاقش اینه اما بنظرم آدم پیش ی مشاور بره بهتره تا اینکه اینجا نظر خواهی کنه آدما باهو فرق میکنن و کسی ام نمیدونه تو زندگی کی چی میگذره ک بتونه راهکار بده شاید ی رفتاری ک دوست نداشته رو هی گفته و تو مدام تکرار کردی دیگه خسته شده ،نمیدونم ولی سعی کن ب روش نیاری و نگی چقد سرسنگینی و اینا فقط از کارای خوبش تشکر کن و غر هم نزن اکثرا آقایون خانمایی ک با آرامش و با لبخند صحبت میکنن رو دوس دارن،اما زیاده روی هم نکن سعی کن آروم باشی کم حرف بزنی اما ن از روی قهر بیشتر خودتوسرگرم کن ک ببینه خیلی درگیر اخلاق اون نیستی این ک بفهمه خیلی از سرسنگینیش اذیت میشی شاید بیشتر ادامه بده 

2731
جاری تون چه زود طلاق گرفت؟؟؟

نه جاریم یه شهر دیگ زندگی میکنه برادرشوهر مجردم میخواست ببرتش شهرشون 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
ممنون عزیزم  من دوست ندارم پیش قدم بشم منم اخلاقم مثل شماست

من چهارروز بود سر اخلاقش قهربودم..اقا ی کلمم حرف نمیزدم ولی غذا و میوه و..چایی اینام ب راه بود اما دریغ از ی کلمه حرف...دیروز ظهر رفتم حموم..اصلا انگار چیزی نشده مرتب و تمیزوخوشگل کردم خودمو رفتم جام خابیدم...بخدا چهار دیقه هم نکشید همچینم ب غلط کردن افتاد🤭🤭🤭البت من ب روم نیوردم اول ک بیدارم

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...
وقتی قهر هستین و رابطه هم ندارین، بعد همسر بیلد سمتتون البته نامحسوس، این یعنی چی؟ آشتی یا پرو بازی؟

برای منم این اتفاق افتاده و من حالم بیشتر ازش بهم میخوره

2740
عزیزم اینکه شوهرتو با بقیه مقایسه کنی کار درستی نیست خودت هم حتما هی میگی بهش اینارو اونم بیشتر قعر ...

ببین اینوراس میگه یه بارداشتیم باشوهرم تعریف میکردیم بحث یه مرده بودکه زده بودزنشوکشته بودگفته بودزیادغرمیزده شوهرم برگشت گفت لازم نبوده بکشتش همین که باهاش حرف نمیزده وکم محلش میکرده خودزنه ازبس حرص میخورده میمرده!اینوکه گفت ازاونموقعه حروقت محل نمیذاره منم محل نمیذارم!!

من چهارروز بود سر اخلاقش قهربودم..اقا ی کلمم حرف نمیزدم ولی غذا و میوه و..چایی اینام ب راه بود اما د ...

باور کن انقد ازش بدم گرفته که دوست ندارمم باهاش آشتی کنم.

اتفاقا دوستمم گفت همینکارو بکن ولی از چشمم افتاده ..

چون بخاطر زنداداشش فحشم داد بخاطر زنداداشش ۴روزه زندگیمو زهر کرده

باور کن انقد ازش بدم گرفته که دوست ندارمم باهاش آشتی کنم. اتفاقا دوستمم گفت همینکارو بکن ولی از چشم ...

ن بخاطر زن داداشش نیس...میدونی بخاطر چیه

.بخاطر اینک میگ حالا بااینک مرد خونه هسم اما اختیار ی مهمونو ندارم..کاش میگفتی بیاد عیبی نداره...غذااینام میپختی و بخودتم میرسیدی جاریتم کو...نش بیشتر میسوخت...عزیزتر هم میشدی براشوهرت..مهمون هسش چی میشد میومد...باورکن اگ دوماد خودتون بود و شوهرت همچین رفتاری میکرد بدتر خودت رفتارمیکردی حتی اگ دومادتون بدتر از جاریتم بود مثلا.....

شوهرت الان فکرمیکنه هیچچچچ اختیاری تو خونش نداره

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...
باور کن انقد ازش بدم گرفته که دوست ندارمم باهاش آشتی کنم. اتفاقا دوستمم گفت همینکارو بکن ولی از چشم ...

خب آخه عزیزم به اونم حق بده قضیه روبرعکس نگاه کن اگه تومثلا داداشت زنگ بزنه وزنداداشتوبخوادبیاره خونه ی شما بعدشوهرتوبگه بگونیارتش توحاضری بگی نیارش؟؟

درکت میکنم عزیزم 

سوره قدر رو 30بار ب آب بخون و بده بخوره فقط آب ن چای خوب میشه 

یا میتونی آب متبرکه درست کنی ک سوره یس میخونی ب هر مبین ک رسیدی فوت میکنی ب آب و 3بار هم سوره مزمل رو بخون باهم برخوردید 

برای موفقیت و سلامتی خوشبختی پسرم ی صلوات بفرستید 
ن بخاطر زن داداشش نیس...میدونی بخاطر چیه .بخاطر اینک میگ حالا بااینک مرد خونه هسم اما اختیار ی مهمو ...

آخه میدونی بحث چیه ؟؟ 

شوهر من اولویت زندگیش خونوادش هستن 

تو همین هفته پول دندون منو ک دیشب نوبت داشتم داده برادرش 

ساعت ۱۲ شب مارو ول کرده باباشو برده دکتر با اینکه برادرشوهرم همون کنار خونه باباش میشنن و منو پسرمو تنها گذاشته 

مامانشو بدون هماهنگی من دعوت کرد خونه به بهترین نحو ازش پذیرایی کردم 

الان بنظرتون اختیار خونه دست ایشونه یا من