2733
2734
عنوان

۴شبه با شوهرم قهریم ...روی خوش نشون نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب آخه عزیزم به اونم حق بده قضیه روبرعکس نگاه کن اگه تومثلا داداشت زنگ بزنه وزنداداشتوبخوادبیاره خون ...

چند ماهه ن لباس شوییمو درست میکنه که سوخته 

نه تلوزیونمو 

خستم کرده 

همه اینا رو هم تلنبار شده مث بمبی بودم ک ترکیدم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2728
وقتی امدی خونه دیدی تمیز کرده چی گفتی 

دیر وقت اومدم چون دکتر بودم و لون خواب بود

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
آخه میدونی بحث چیه ؟؟  شوهر من اولویت زندگیش خونوادش هستن  تو همین هفته پول دندون منو ک ...

ببین همه مردا همینن همشووون...و اینک ادم خیلی حساسم بودنی بیشتر بهش اثرمیکنه..خب شاید بردارشوهرت ادم بی مسئولیته و نفهمه ک پپرش وقتی بیماره دکتر نمیبره...دلتو بزرگ کن..نمیکم تقصیر تو هسشا  نه اصلا...ولی سعی کن ب اینکارا فکر نکنی...چی میشه پدرش دکتر برده یامادرش اومد خونتون عیبی نداره....پول دندونتم ببین براچی داده...شاید مشکلشون خیلی حاد بوده و مجبور شده و ب تو نتونست بگ

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...
این سوره ی قدرکه گفتی برای چیه؟واقعاتاثیرداره؟

برای محبت بین افراد خونه 

من و شوهرم ی مدت خیلی باهم بد بودیم و سرد کلا دشمن بودیم از طرفی هم خسته بودم از این وضع هم غرورم نمیذاشت برام نازشو بکشم شوهرمم نمیومد این آب درس کزدن سوره قدر رو سر سفره آوردم و همگی خوردیم خیلی زود اثر کرد. و باهم مهربون سدیم 

برای موفقیت و سلامتی خوشبختی پسرم ی صلوات بفرستید 
2738
آخه میدونی بحث چیه ؟؟  شوهر من اولویت زندگیش خونوادش هستن  تو همین هفته پول دندون منو ک ...

ناراحت نشیاولی به نظرم توهم خیلی سخت میگیری خب باباشه اینقدربراش زحمت کشیده یه دکتررفتن چیه که داری منت میذاری براش!حالا شمام چندساعت تنهابودین مورد خاصی نبوده!ازنظر مهمونی هم مامانش که مهمون نیس.من مادرشوهرم تهرانن قشنگ هرماه میان اراک یکی دوهفته میمونن ومیرن بیشترشم خونه ی ما.چیزی هم نمیگم چون میدونم که شوهرم که نمیتونه بهشون بگه نیاید سخت نگیر 

ببین همه مردا همینن همشووون...و اینک ادم خیلی حساسم بودنی بیشتر بهش اثرمیکنه..خب شاید بردارشوهرت ادم ...

من آدم صبوریم باور کن با دارو ندارش میسازم 

زندگیمونم اینطوری نیست ک دم به دقیقه الم شنگه راه بندازیم 

خیلی کم دعوا میکنیم ...چون میدونم چقد بد کینس

دیر وقت اومدم چون دکتر بودم و لون خواب بود

وقتی بیدار شدباید بهش میگفتی با یه مهربانانه فلانی ممنون که دیشب خونه رو مرتب کردی و ظرفها رو شستی دستت درد نکنه   مردا مثل ما زنها نیستن برای اشتی کردن وقتی تو همه راهها رو میبندی چه انتظاری داری

ناراحت نشیاولی به نظرم توهم خیلی سخت میگیری خب باباشه اینقدربراش زحمت کشیده یه دکتررفتن چیه که داری ...

از این دید نگاه نکن من ناراحت نیستم 

میگم برا من یه درصد ارزش قائل نیست چون یه کلمم بمن نمیگه میخواد کاری انجام بده 

یا برا باباش زورم میاد دو تا برادرش کنار خونه پدر شوهرم میشینن زنگ بزنه شوهر من بره ساعت ۱۲ شب تازه مسیرشونم نیم ساعت راهه اینکه سو استفاده میکنن زورم میاد 

خونوادش مارو خر فرض میکنن 

ازین ناراحتم چرا پول پس انداز دندونمو به اونا بده من دو هفتس دندون دردم دیشبم نوبتم پرید 

نباید یه ذره برا زنش ارزش قائل باشع

همینو میخام بگم مرد کینه ای ندیده اسی همسر من اگه قهر کنه در حال مرگم باشم خودم باید برم دکتر پس من ...

دقیقا شوهر من . باردار بودم قهر کرد مقصر هم بود . دوماهه تمام نون نخرید و دکتر نبرد . اونم ماه هفت و هشت بارداری