2752
2734
عنوان

آزمایش بعد غربالگری اولم مثبت شده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5969 بازدید | 128 پست
خب بجز این آزمایش از کجا میتونه متوجه بشه؟ دوباره غربالگری تکرار کنه ؟

نمیدونم چند مورد دیدم و شنیدم ک ازمایش میدن و هزینه میکنن تهش میگن چیزی تیس همه چی اوکی 

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بیشتر عدد سونو ان تی مهمه 

چون آزمایشش دقیق نیست

ولی اگه سلفری رو بدی خیالت راحت تره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
مگه آزمایشگاه معتبر نرفتی؟ بعید میدونم تکرار لازم باشه شما باید یا سفری بدی یا امینوسنتز ولی به احتم ...

عدد آن تی ۱.۷

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
به نظر من تست امینو سنتز دقیق تر از سلفری هست اگه میدونزد باید انجام برید اونو انجام بدید

آمینو بعدش خیلی مراقبت میخواد اخه 

باید همش مایعات بخوره و جند روزی استراحت مطلق باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
به نظر من تست امینو سنتز دقیق تر از سلفری هست اگه میدونزد باید انجام برید اونو انجام بدید

کوتاهی کانال سرویکس دارم و اونو بعد۱۶ هفته انجام میدن

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
آمینو بعدش خیلی مراقبت میخواد اخه  باید همش مایعات بخوره و جند روزی استراحت مطلق باشه

من امینو دادم و اصلا استراحت مطلق نبودم

فقط ۱۲ساعت نیاز به مراقبت هست چون ریسک پارگی کیسه اب داره

ولی خیلی جوابش دقیق تر و درست تر از سلفری هست

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

اوووو ول کنید این سونوهای چرتو

چقد بچها رو گفتن مشکل داره فلانه دنیا اومدن سالم بود.حتی بچه خودم و اطرافیان ماشالا همه سالم 

همش بازی پوله

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
عدد آن تی ۱.۷

بهت اطمینان میدم بچت سالم عدد آن تی خداروشکر پایینه نگران نباش ولی کاش بتونی سلفری رو انجام بدی خیالت راحت بشه. منم سلفری دادم جنسیت بچتم بهت میگه تو سلفری

نمیدونم چند مورد دیدم و شنیدم ک ازمایش میدن و هزینه میکنن تهش میگن چیزی تیس همه چی اوکی 

منم مثل اون موردا بودم خدا میدونه چی کشیدم ولی بچه ام به لطف خدا سالم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706