2328

من چییی

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉

سلام 🧡🖐

تو دلت داری به من هنوز عشق سابقو بده دلداری من بی قرار عاشقو بگو اجباری نمیبینی واسه ی رفتنم نگو تکراری داره میشه اینجا بودنم 🧡حتی اگه بیاد زمین این آسمون پا پس نمیکشم دیگه از خواستنت دیوونه تر از منو ندیدی تا حالا که بمونه محکم پای داشتنت 🧡

منو جا انداختی☹️🤧

داشتن«مغز™🧠» دلیل قطعی برای «انسان بودن™🍾» نیست «پسته™🥠» و«بادام™🥜» هم «مغز™🧠» دارند برای «انسان بودن™🥃»باید « شعور™🍹» داشت...

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2051

بیا منو بگیر برا پسرت جناب حیایی 😂

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                گاه و بیگاه پر از پنجره های خطرم....🥀                                                                                                       
سلام خانوم دکتررر😃😂

😊🥰

تو دلت داری به من هنوز عشق سابقو بده دلداری من بی قرار عاشقو بگو اجباری نمیبینی واسه ی رفتنم نگو تکراری داره میشه اینجا بودنم 🧡حتی اگه بیاد زمین این آسمون پا پس نمیکشم دیگه از خواستنت دیوونه تر از منو ندیدی تا حالا که بمونه محکم پای داشتنت 🧡

چشم

شما امر بفرما من با کله میام @امین_حیایی    

@تاول      بیا این ور

@دلبراماوحشی       بیا این ور خرسیم🤗🧸

یکی برسع بع دادم دلمو بع یکی دادم از خوبای روزگاره مثل اونو کسی ندارع😌 اون توی دلارامم😻💘🍯 ........دلبرم هم توی دلبراماوحشی هم نفسی هم دلبر🙈❤.....تخسمم😝توی نگینم خیلی دوستت دالم🫂🤍.......یکتایی هم عشق منه😚💛

دلارام هم میاد یکتا؟

یکی برسع بع دادم دلمو بع یکی دادم از خوبای روزگاره مثل اونو کسی ندارع😌 اون توی دلارامم😻💘🍯 ........دلبرم هم توی دلبراماوحشی هم نفسی هم دلبر🙈❤.....تخسمم😝توی نگینم خیلی دوستت دالم🫂🤍.......یکتایی هم عشق منه😚💛
@تاول   @mohamadsaeed94   @shazde_kuchulu   @صباجون۵   @طلاا ...

ما رفتیم اونور 

بیایم اینور 

یا بریم اونور

اگه دلت‌رو شکوندم ، اگه خطایی کردم ، اگه ازم دلخور بودی ، اگه برات کم گذاشتم به خودم بگو ، نه هیچکس دیگه‌ای! نزدیکم شو و کلماتو بکوب تو صورتم ، نه اینکه دور بشی...بشین کنارم و دونه به دونه اشتباهاتمو بگو ، نه اینکه بریزی تو خودت و انبارشون کنی توی مغزت! اینو بدون که حرف زدن میتونه تموم مشکلاتو حل کنه و تموم دلخوری‌هارو بشوره ببره ، پس حرف های دلت‌رو هیچوقت قورت نده خب؟!  
چشم شما امر بفرما @تاول    بیا این ور @دلبراماوحشی     بیا این ور خرسیم ...

اومدیم از اونور به اینور 

اگه دلت‌رو شکوندم ، اگه خطایی کردم ، اگه ازم دلخور بودی ، اگه برات کم گذاشتم به خودم بگو ، نه هیچکس دیگه‌ای! نزدیکم شو و کلماتو بکوب تو صورتم ، نه اینکه دور بشی...بشین کنارم و دونه به دونه اشتباهاتمو بگو ، نه اینکه بریزی تو خودت و انبارشون کنی توی مغزت! اینو بدون که حرف زدن میتونه تموم مشکلاتو حل کنه و تموم دلخوری‌هارو بشوره ببره ، پس حرف های دلت‌رو هیچوقت قورت نده خب؟!