2737
2734
بله روشن کنندست  شورتتون اگر موی مشکی داره جواب میگیرید روی موهای سفید و بی رنگ تاثیر نمی ...

بهترین دستگاه برای موهای ضخیم و مشکی و پوست گندمی چیه عزیزم؟

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابدارچی اداره همسرم ۲ تا صیغه داره تازه الانم پرده یه دخترو زده در ب در پیدا کردن دکترن بدوزن خانومو ...

یاخدااا

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2742
ابدارچی اداره همسرم ۲ تا صیغه داره تازه الانم پرده یه دخترو زده در ب در پیدا کردن دکترن بدوزن خانومو ...

این خائین اندرخائینه..خاک توسرش باچهارتاهمسرش

مهربانی ودلداری سالهاست کارمن است...به حکم اینکه انسانم .انسانیت‌ رفتارمن است.
2740
از کجا میدونی؟ بیکار نشستی؟ نرفتی دنبالش؟

بچه هام خوابن نمیشد برم. جی پی اس هم دست داداشمه. میدونم خیانت میکنه و هرز میپره منتظرم ماشینشو ببره کارواش بعد دخلشو بیارم همین امروز تو ماشینش قرص تاخیری بود حتی 😏

مامی بهار و بهراد  
کندلا بهترینه ولی گرونه  همه دستگاه ها روی پوست گندمی جواب میدن البته اگر گندمی نه سبزه

گندمی هستم. ممنوون گلم. بیکینی و هر دو پا تقریبا ،هر جلسه ،چقدر میشه هزینش؟

2706