2737
2734
این خائین اندرخائینه..خاک توسرش باچهارتاهمسرش

شوهرم امروز بهش گفته چطور دلت میاد حق زنو بچتو خرج اینا کنی گفته خرج اینا نمیکنم خرج ..... اینم میکنم دارم زحمت میکشم غیر زنو بچه ام اینمم باید سیر بشه.......حالا شوهر من شیرینی سر کار میدنش میاره خونه بتهم بخوریم همچین اخلاقی داره...

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 
بچه هام خوابن نمیشد برم. جی پی اس هم دست داداشمه. میدونم خیانت میکنه و هرز میپره منتظرم ماشینشو ببره ...

نمیشد داداشتو بفرستی دنبالش؟ شوهر من معتاد به خیانت چتیه عوضی

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم امروز بهش گفته چطور دلت میاد حق زنو بچتو خرج اینا کنی گفته خرج اینا نمیکنم خرج ..... اینم میکن ...

چقدرررر وقیح و کثیفهههه

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2728
ن ساعت 2 رفت داداشم خوابه . این خیانت چتی جنسی همش خیلی لجنه

عزیزم همشون لجنن. ..اب نیست وگرنه همشون شناگرهای ماهری هستن و یا هنوز لو نرفتن!!

2740
تعقیب میفهمه در میره برای همون جی پی اس خریدم تا بتونم سرمکان گیرش بیارم

میتونی با داداشت مامور ببری؟ اگه ببری عالیه

چند روز پیش گوشی خریده بود میگفت ی تومنش مونده بعد کارت به کارت خاسته بکنه فروشنده شماره کارت این خا ...

این اتفاقات پیش میاد خودمم بارها شده برا همکارم میخام واریز کنم شماره فروشندع های دیگه رو میده

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆